Потолок и пол VW T3

Установка и обслуживание салона

Модераторы: stas, Мановар, кацык, Or4ik

Потолок и пол VW T3

Сообщение Lennon » 20 фев 2017, 17:27

Привет всем!

Продолжаю потихоньку (по мере возможности) восстанавливать бусяку.
Хочу спросить совета по поводу потолка и пола. :uch_tiv:

Потолок: имеется тряпичный оригинальный, но в плохом состоянии, порезанный и покоцанный. Натягивать аналогичный из новой такни не очень хочется, по нескольким причинам.
1. уже поклеил (не без косяков, ибо впервые) стойки темно-коричневым материалом, и делал это до установки стекол. Соответственно, при установке оригинального потолка, снова придется снимать стекла. Не хочется :)
2. хочу попробовать "жесткий" потолок - думаю прикрутить каким-то образом оргалит (еще варианты?) и оклеить его потолочной тканью, которая с поролоновой подложкой. Что думаете? Чем и к чему лучше крепить оргалит? Как быть с изгибами по краям? Посоветуйте, плиз.

Пол. Имеется родной резиновый ковер, пришедший в негодность. Думаю варианты:
1. пол - оклеить виброй, сверху мастику, шумку (войлок?), ОСБ, автоковролин, коврики.
2. оклеить виброй только "впадины", шумка (какая?), ОСБ, автоковролин, коврики.
3. ничем не оклеивать (оставить погрунтованный/окрашенный пол), сверху бутерброд из шумки (снова вопрос - какой лучше) - осб, ковролин.
Ковролин хочу из-за дополнительного шумопоглощающего свойства. Коврики - летом обычные, на зиму - резиновые.
Вопрос по шумке - войлок+гидроизоляция, каучук, резина... что лучше? Цель - максимальный комфорт в салоне, естественно. Каравелла как ни как :)

В общем, жадно выслушаю все за/против, советы и предложения. Если будут фото кто как у себя сделал - вообще :dr_ink:
Спасибо заранее :ps_ih:
Аватар пользователя
Lennon

 
Сообщений: 126
Зарегистрирован: 17 окт 2013, 16:48
Откуда: Чернигов
Модель и год выпуска машины: Caravelle, 1988
Тип двигателя и объем: 1.6D RA

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение Mopo3 » 21 фев 2017, 00:10

Я брал буса с жестким потолком-ДВП гнутое оклееное серой меховухой.От времени его повело.Так вот,потолок состоял из трех частей и соеденены они были алюминиевой полосой,которая прикручивалась саморезами к ребрам жесткости крыши.
Я пока не определился из чего делать новый потолок-ДВП можно гнуть,если намочить,радиус.С оргалитом не знаю.
Пол я себе делал так-вибра 3мм во "впадины,потом обработал "Раст Стопом",потом шумка(сплен),поверх ОСБ-плита 10 мм,потом автолин хороший(износоустойчивый)ИзображениеКрай ОСБ окантовал алюминиевым уголком с уплотнителем,порог выгнул из алюминиевого листа толщиной 1.5 мм.
Аватар пользователя
Mopo3

 
Сообщений: 410
Зарегистрирован: 06 дек 2012, 01:08
Откуда: Харьков,Москалевка
Модель и год выпуска машины: Т3-"Желтый Растаман"
Тип двигателя и объем: 2,0 л(2Е)инжектор Январь 5.1

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение Lennon » 24 фев 2017, 14:23

Ага, понял) вот примерно о таком решении пола думал.
А есть эффект какой-то от такого "бутерброда"? Просто хочу по максимуму убрать шумы в салоне, вот и думаю - есть ли смысл в этом "сплэн"-е. Учитывая, что у меня дизель и вибрации поболее :)
:-):
Аватар пользователя
Lennon

 
Сообщений: 126
Зарегистрирован: 17 окт 2013, 16:48
Откуда: Чернигов
Модель и год выпуска машины: Caravelle, 1988
Тип двигателя и объем: 1.6D RA

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение Horton » 26 фев 2017, 22:21

Lennon писал(а):Ага, понял) вот примерно о таком решении пола думал.
А есть эффект какой-то от такого "бутерброда"? Просто хочу по максимуму убрать шумы в салоне, вот и думаю - есть ли смысл в этом "сплэн"-е. Учитывая, что у меня дизель и вибрации поболее :)
:-):

Если правильно уложишь бутерброд,то смысл в сплэне есть.Я когда себе вибрил и шумил Виваро,сделал все по фен-шую. Работой был очень доволен.Ездил как в подводной лодке :-):
Только не забывай каждый лист + место на которое будешь клеить всё это прогревать феном,для лучшего сцепления,чтоб в будущем не отлетало и не приходилось ходить и подклеивать.За время эксплуатации своей машины ни один слой не отклеился,делал сам на совесть и для себя любимого))
Все всегда заканчивается хорошо,если закончилось плохо,значит это еще не конец!
067-739-48-63 Саша
Аватар пользователя
Horton

 
Сообщений: 153
Зарегистрирован: 22 июн 2016, 21:51
Откуда: Одесса
Модель и год выпуска машины: Transporter T3,1987
Тип двигателя и объем: Уже 1.9TDI 1Z

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение Lednud » 18 июн 2018, 09:25

Доброго ранку!
Питання по темі підлоги. По троху збираю бус. Минулого літа, підлога салону була очищена, прогрунтована кислотним грунтом, пофарбована і вкрита шумоізоляціє. На всю цю красу з ОСБ вирізана плита. Справа в тому що мені потрібен середній ряд і потрібно встановити рейки середнього ряду. От тут є одна проблема і одне питання.
Проблема. Коли вкладав шумоізоляцію, закрив місця до яких прикручуються рейки. От як тепер їх знайти? не хочеться псувати шумоізоляцію.

Питання. Радять мені розумні люди під рейи вибрати паз в ОСБ, логіку я розумію (буде акуратніше як мінімум) але чи дійсно вого того варте, хтось вибірав паз під рейки? може є у когось фото? Був би вдячний. Якщо всеж хтось вибірав паз, якої глибини робили?

Ну і раз я вже турбую то спитаю ще одне.
Так само як і підлога в салоні оброблено і багажник Буса (зачищено, прогрунтовано, профарбовано, вкрито шумкою) тепер я вирізав плиту в багажник також з ОСБ (не дуже товстого). Далі планую це все щастя прихватити саморізами. міркую чим закрити ОСБ? Спочатку думав придбати карпет і приклеїти його до ОСБ, але потім подумав, що оскільки там моторний відсік а машина стара, то в принципі після першого ж відвідування СТО карпет буде ззабруднено мастилом або ще чимось і краси не вийде. Тепер думаю придбати автолін і приклеїти його до ОСБ. Хто як робим собі багажник? Які матеріали використовували?
Аватар пользователя
Lednud

 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 29 дек 2014, 13:02
Модель и год выпуска машины: T3 1989
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение Andriy_123 » 18 июн 2018, 12:34

Lednud писал(а):Проблема. Коли вкладав шумоізоляцію, закрив місця до яких прикручуються рейки. От як тепер їх знайти? не хочеться псувати шумоізоляцію.
Ну і раз я вже турбую то спитаю ще одне.
Так само як і підлога в салоні оброблено і багажник Буса (зачищено, прогрунтовано, профарбовано, вкрито шумкою) тепер я вирізав плиту в багажник також з ОСБ (не дуже товстого). Далі планую це все щастя прихватити саморізами. міркую чим закрити ОСБ? Спочатку думав придбати карпет і приклеїти його до ОСБ, але потім подумав, що оскільки там моторний відсік а машина стара, то в принципі після першого ж відвідування СТО карпет буде ззабруднено мастилом або ще чимось і краси не вийде. Тепер думаю придбати автолін і приклеїти його до ОСБ. Хто як робим собі багажник? Які матеріали використовували?


Місця кріплення наскрізьні, під днищем на лонжеронах/порогах квадратні гайки.
Навіщо в багажнику бутерброд з ОСБ ? Який у вас диван/салон? Якщо як на автарці, то там краще матрас!
Київ 063-632 - один 5 - 9 сім
Аватар пользователя
Andriy_123

 
Сообщений: 689
Зарегистрирован: 16 янв 2013, 00:02
Откуда: Kиїв. From psychobilly land.
Модель и год выпуска машины: VW T3 Multivan 1988
Тип двигателя и объем: 1.6TD JX

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение Lednud » 19 июн 2018, 09:05

Місця кріплення наскрізьні, під днищем на лонжеронах/порогах квадратні гайки.

Дякую! стало зрозумыліше що далі робити.

Навіщо в багажнику бутерброд з ОСБ ? Який у вас диван/салон? Якщо як на автарці, то там краще матрас!


Салону як такого майже немає, треба ще багато чого зробити перед тим як починати його робити.
Диван, відреставрований розкладний диван Westfalia.
Виглядає все поки що так як у вкладенні.
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватар пользователя
Lednud

 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 29 дек 2014, 13:02
Модель и год выпуска машины: T3 1989
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение Andriy_123 » 19 июн 2018, 18:10

То тим більше, в оригіналі матрас з диваном утворює повноцінне спальне місце. Одночасно слугує і звукоізоляцією від двигуна. Щоб вантажі і речі возити то зверху я брезентом або ковдрою накривав. ( А можна для міцності бамбуковий коремат/килимок, що скручується підшукати). Двп викидайте, яку функцію планували??? То для вантажних. Сам матрас обшитий дермантином а зверху велюр, як на дивані.
А сам кузов і кришку під матрасом можна віброізоцією заклеїти ( + сплен ) + шкіра молодого
дермантину.
Якщо потрібен швидкий доступ до двигуна, то матрас відкидається вверх на спинку дивану. З двп так не вийде, чіпляє за стійки.

:uch_tiv:

Погугліть англійською фото vw T3 westfalia / multivan /campet /bed ..... Я так зажди шукаю різні варіанти коли не знаю як
Київ 063-632 - один 5 - 9 сім
Аватар пользователя
Andriy_123

 
Сообщений: 689
Зарегистрирован: 16 янв 2013, 00:02
Откуда: Kиїв. From psychobilly land.
Модель и год выпуска машины: VW T3 Multivan 1988
Тип двигателя и объем: 1.6TD JX

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение Lednud » 20 июн 2018, 09:29

Andriy_123
Матрас там буде обов'язково, і обов'язково буде спальне місце. OSB закриває шумоізоляцію. На фото не видно, але там в OSB вирізано частину під кришку. Задній диван у мене перетягувався і після перетяжки спинка стала досить товстою тому навіть з плитою матрас повинен доведеться робити також високим. В "звичайному" житті матрас планую ховати у вехній спальник (і ціліше буде і вантаж буде краще розміщувати), плита потрібна і для краси і для захисту шумки.
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватар пользователя
Lednud

 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 29 дек 2014, 13:02
Модель и год выпуска машины: T3 1989
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение leopolis » 20 июн 2018, 12:29

Краса від осб дуже умовна. Єдина доцільність її в цьому місці, яку можна придумати - це розподіл ваги коли ставиш на кришку щось важке, і то це має бути суцільний кавалок ... все решта надумано. А піднімати таку плиту, щоб відкрити кришку - замучишся. А взагалі, для чого ці всі рухи? Вирівняти площу для килима?
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение Lednud » 20 июн 2018, 13:10

leopolis писал(а):Краса від осб дуже умовна. Єдина доцільність її в цьому місці, яку можна придумати - це розподіл ваги коли ставиш на кришку щось важке, і то це має бути суцільний кавалок ... все решта надумано. А піднімати таку плиту, щоб відкрити кришку - замучишся. А взагалі, для чого ці всі рухи? Вирівняти площу для килима?

Ну поки лежить гола осб краси немає взагалі (я і просив поради чим краще її закрити).
Роблю для того щоб:
1. Був рівний багажник;
2. Щоб при перевезенні чогось важкого не пошкоджувати шумоізоляцію (там лежить матеріал на бітумній основі вкритий фольгою);
3. Щоб була краса;
4. Це не складно, не дуже не дорого.

Вся плита не буде підійматись. Буде зніматись частина плити розміром трошки більше кришки.
Аватар пользователя
Lednud

 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 29 дек 2014, 13:02
Модель и год выпуска машины: T3 1989
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение leopolis » 20 июн 2018, 14:18

Я завжди, у таких випадках, йду і знімаю з полички том Леніна...свят-свят, дивлюся у бік оригіналу. Там переважно - чудова суцільна гумова рівна поверхня, яку дуже зручно прибирати, в т.ч. волого. А знизу під гумою - поролон-латекс-поліуретан, що виповнює собою усі нерівності рельєфу. Маємо компактну ізоляцію і тепло, і шумо. При відкиданні тої ковдри вона переважно знизу заламується по лінії задньої сторони прямокутника кришки моторного відсіку. Це - як несанкціонована стежка через газон - найправильніша лінія згину для доступу до моторної кришки.
Як це відтворити вручну - для себе я придумав, намалюю.
А ти порахуй, скільки деталей у тебе виходить, щоб замінити одну оригінальну. ОСБ-кришка - раз. ОСБ по всій площі - два. Загальна декор-накривалка для цього осб - три. Чи одна осб-деталь має свій декор, а друга - свій? Тоді матимеш щілину по периметру деталі розміром "трохи більше кришки". Для чого тоді це все?
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение Lednud » 21 июн 2018, 08:49

leopolis справа в тому що рідного немає, знайти в гарному стані складно, рівного не буде, оскільки минулі життя мого буса були важкі (і в плані вантажів також) тому рівного в моєму багажнику трохи меньше ніж нічого, от і "калхозім"
Аватар пользователя
Lednud

 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 29 дек 2014, 13:02
Модель и год выпуска машины: T3 1989
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение leopolis » 21 июн 2018, 11:24

Я колись понаклеював ту вібру бітумно-фольгову, потім фанеру зверху (на дно). Коли знімав через якийсь час (фанеру ледве віддер) - бітум з "горбів" відштамповок витиснуло зовсім - залишилась одна фольга на тоненькому слої бітума,, а весь решта був на краях тих ложбинок. Нагріло і витиснуло. На двигуні під осб воно просто витече, як щось важке зверху поставиш.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Потолок и пол VW T3

Сообщение leopolis » 21 июн 2018, 22:22

Ось фрагмент з дерева в інтер"єрі, робилось для себе, дорого, не мною. Фанера з наклеєним на пневмопресі шпоном, потім на фрезері паз, паз зафарбовується - ефект дорогої вагонки... фото просто як варіант, яким може бути натуральний інтер"єр. Сітроен джампер високий.
Изображение
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z


Вернуться в Ремонт и обслуживание салона

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2