ГАИ и водители

Ссылки на юридические и законодательные сайты

Модераторы: stas, Мановар

Правила форума
Реклама запрещена

Re: ГАИ и водители

Сообщение Romanoproddi » 12 апр 2013, 09:05

evrobus писал(а):Мановар
А ти до кого себе відносиш,розумнику?До десяти процентів дебілів -папараці,які бігають з камерами і знімають кумедне відео?Піди в Германії повидрючуйся перед поліцаєм.Подивлюся на тебе.А я половину свого часу їзжу на машинах без документів і великих проблем,після зупинки гайцями не мав.Якщо ти нормальна людина, то розійдешся на хі-хі ха-ха. :hi_hi_hi:


прирівняв куй з пальцем :-) в німецького мєнта в крові заряджено - "шнеля!! шнеля!! дас іст фантастіш!!" відбір - з 3 тисяч чоловік -одного приймуть. а тут на відео мені аж шкода того чувака. він дійсно як баран :-) :-) сіржант Сірожа. курва 40-ка на носі а воно заочно навіть не спромоглось закінчити щось :de_vil:

А я половину свого часу їзжу на машинах без документів і великих проблем
ну в Соломона на перстні писало - "все мине" :-)
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: ГАИ и водители

Сообщение Мановар » 12 апр 2013, 09:20

evrobus писал(а):А ти до кого себе відносиш,розумнику?

в мене реєстратор, завжди повертаю в сторону мента коли зупиняють, але на наглоту післ купівлі реєстратора не попадаю, документи показую в руках, стараюсь не порушувати крім об"їзду ям і перевищенн більше 19км/год...
в мене питання: а якого куя він мене зупиняє без причини?
evrobus писал(а):Піди в Германії повидрючуйся перед поліцаєм

а ти попробуй в німеччині на службі взятку візьми, тебе згноять
evrobus писал(а):А я половину свого часу їзжу на машинах без документів і великих проблем,після зупинки гайцями не мав

яскравий клієнт держави, вона тебе любить
evrobus писал(а):Якщо ти нормальна людина, то розійдешся на хі-хі ха-ха

ну впринципі в мене так і получається але без ха-ха
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: ГАИ и водители

Сообщение stas » 12 апр 2013, 11:50

evrobus писал(а):А я половину свого часу їзжу на машинах без документів і великих проблем,після зупинки гайцями не мав.Якщо ти нормальна людина, то розійдешся на хі-хі ха-ха.


Для тебе :
Скрытый текст: показать
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки

Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, ліцензійної картки на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка"), -
тягне за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (штраф від 425 до 850 гривень).

Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом, -
тягнуть за собою накладення штрафу від тридцяти до тридцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (штраф від 510 до 595 гривень).

Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами, -
...


Для мусора...

Скрытый текст: показать
Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

1. Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, -

карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, якщо вони вчинені працівником правоохоронного органу, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Стаття 367. Службова недбалість

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, -

карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

П.С. держава недоотримала штраф від 425 до 850 гривень


Для тебе лише до 850.
Для мусора можна шукати і далі... Не має часу...

Вибери підходящу статтю..
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: ГАИ и водители

Сообщение Romanoproddi » 12 апр 2013, 17:59

stas
не 850 а 8500 грн за керування авто на іноземних номерах при порушенні митних правил. тобто перевищив 5 днів в*їзду або взагалі в техпаспорті не вписаний. Ойробус має на увазі що він фраєр і катається на машинах без паперів :-)

Ойробус Петрович, от я знав що ти так напишеш, отже читай. був би ти мєнтов - ну дав би в рило. ну і полетів би з посади. а якби мені дав - то я б ще й засадив би тебе+ пожиттєва виплати пенсії мені і моїм дітям з твого рахунку була б. :-):

далі - я цього чувака розумію. і смисл розумію. людина їхала замість 30 хвилин - 3 години. і не він один. і відповідно вилітаючи на розчищену трасу вони всі будуть давити педаль ГАЗУ!! бо встигнути треба. а ці падли з тупим виразом обличчя і 2-ма ізвілінами - одна на сраці а друга від фуражки - стоять і там пасуться. а приписів скільки те падло зробила на посадових осіб і дорожні служби? скеільки на них склало протоколи за перозчищені дороги? за ями? :de_vil:

мене тут пару днів назад мусарок блатной три сємьорочки зупинив :de_vil: бо я по зустрічній їхав. карочє він почув все що я про нього думаю. і якби не напарник я б його суку і отпи*дячив би :de_vil: :de_vil: :de_vil:

я розумію - тобі навіть вигідно що дороги куйові. як не генератор в кого від снігу і калюж згорить - то шарову вириває з патрахами :-) .

п.с. а без п.с. ну його нах розписуватись :de_vil:
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: ГАИ и водители

Сообщение Romanoproddi » 12 апр 2013, 18:03

між іншим - 3 рік пішов як я катаюсь по Польщі вздовж і впоперек і по діагоналі. і жодного разу не було тьху 3 рази, щоб мене мєнти їхні зупиняли!!. один раз було - при кордоні вночі зупинили. шукали контрабас. нічого не знайшли, вибачились і відпустили.

але коли зупинили - показали мені папери, що в них операція. тому або я показую свою машину а якщо ні - то вони заберуть її і на своїй ямі самі подивляться. нафіга мені та волокіта була*? подивились - і до побачення.

а тут?
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: ГАИ и водители

Сообщение stas » 12 апр 2013, 18:33

Romanoproddi писал(а):між іншим - 3 рік пішов як я катаюсь по Польщі вздовж і впоперек і по діагоналі. і жодного разу не було тьху 3 рази, щоб мене мєнти їхні зупиняли!!. один раз було - при кордоні вночі зупинили. шукали контрабас. нічого не знайшли, вибачились і відпустили.

але коли зупинили - показали мені папери, що в них операція. тому або я показую свою машину а якщо ні - то вони заберуть її і на своїй ямі самі подивляться. нафіга мені та волокіта була*? подивились - і до побачення.

а тут?


Рома, я по ЕС катаюсь з 95 року... На різних машинах. що правда з ЇХ номерами...

Пам'ятаю три, чи чотири зупинки... ЗА ВЕСЬ період... по сьогоднішній час....
Один раз платив за не зупинку на Стоп-сигнал... Другий, швидкість. Інші не пам'ятаю... може і так зупиняли..
Словаки пиняли на кордоні з нашими (УА) номерами і давали трубку. 30 сек і поїхв...

П.С. І Рома, лиши вже Евробуса в спокою.... :bra_vo:
У нього свої мотиви, у нас свої... Знаю достатньо людей такого мислення... Особливо тих, що тісно співпрацюють з ментами... Автосервіс, автопродавці, розборщики - особа каста, та різні "решали" . Навіть дехто з моїх близьких родичів подібної думки... (вони машину практично не водять, з ментами справ не мали хоча регулярно сварять комунальників та інших дармоїдів...)

П.С. 2 з ФУДДа
sviti:
Никак не разживусь новым сканером. Поэтом расскажу "на пальцах". Ехало моё девушко на Форде-Фиесте. Машинка новенькая, конца 2008 года. Но осенью пришлось переоформить "по дарственной" с сына на маму. Естественно, что все поборы были взяты и ТО пройдено. Но талонов ТО в то время не было. Сказали - покатайтесь, потом выдадим. "Потом" было 3 раза. А талоны не появились. На четвёртый раз предложили оплатить всё по новой. Естественно получили возмущение. Я из "педагогических" соображений не вмешивался в "эту машинку". Многие мужики меня поймут. Считаете себя самостоятельными (это к девушке относится) - на машинку и рули всё сама. Чтобы дошло через .... Ну, сами понимаете. "Добрый" мент в МРЭО дал совет:"Покатайтесь немного, а в 2010 проходить ТО. Талон у вас есть от вашей машинки, так что боятся нечего." По началу оно так и было. В начале весны остановили, проверили и отпустили ни слова не сказав. Наверное, чтобы жертва "жир нагуляла". А 23.04.10. тормознул прапорщик Донченко Д.М. (причина остановки - "Вы жительница г.Чернигова"!!!). Моя "жертва эмансипации" дала ему доки, выслушала комплименты и собиралась уезжать с мыслью -"Какие добрые люди, эти гаишники. Зря Виталий их паплюжит!", как прапорюга попросил "взглянуть на талон ТО". "Взглянул" на протокол и постанову на 170 грн. "чим порушила п. 2.9 "В" ПДР України та п. 30.1 ПДР". Наказание "передбачене" ч.% ст.121. Я не стал вмешиваться. Пусть 170 грн. "промоют" слабую щёлочку в женском восприятии гаёнышей и дороги вообще. А то, моя дама, до этого момента думала, что гаишники питаются радугой и какают бабочками. Извините, что длинно. Зато - понятно.
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: ГАИ и водители

Сообщение Romanoproddi » 12 апр 2013, 18:54

Стас ок. але всерівно вони кончані ізначально. за 5 років роботи в мєнтозаврській лікарні я їх вивчив як Мічурін розмноження вегетативним шляхом, як під мікроскопом інфузорію туфельку вивчають і мітохондрії розглядають. і висновок один - мєнтом родяться а не стають. нормальна людина плюне на то все і піде або працювати сама на себе або змінить вид діяльності а тут нє. ниють що їм куйово. куйово? - вйобен зі бітте, арбайтен лопатен ін дер зоніерен Дойчлянд. :de_vil:
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: ГАИ и водители

Сообщение stas » 12 апр 2013, 19:28

Рома, да кончені мусора на 99%...
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: ГАИ и водители

Сообщение sergiostr » 12 апр 2013, 19:42

хароший мент-мертвий мент :pa_la_ch:
«Не народ, а скотина, хам, дикая орда,душегубов и злодеев.» Булгаков;
тел. 0956925012
Аватар пользователя
sergiostr

 
Сообщений: 649
Зарегистрирован: 31 окт 2012, 00:27
Откуда: Луцк,Млынов
Модель и год выпуска машины: Peugeot 607,2001р.
Тип двигателя и объем: 2.2HDI

Re: ГАИ и водители

Сообщение evrobus » 13 апр 2013, 17:22

stas писал(а):У нього свої мотиви, у нас свої.

Мотиви у розумних людей одинакові.І тільки дурень може думати,що принижуючи безтолкового гайця, можна щось вирішити,крім власного піару,звичайно.А вишукувати ролики одинакового змісту
з істеричними самопіарящимися шмаркачами може взагалі людина тільки психічно хвора.
Міняти треба владу.Кому це незрозуміло?Направте свій запал в цей бік.Нормальних мєнтів з зарплатою в 200 баксів не буде.
Romanoproddi писал(а):я розумію - тобі навіть вигідно що дороги куйові.

А ти дохтур.Тобі вигідно коли люди хворіють.Це краще?
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: ГАИ и водители

Сообщение Vova-VW » 13 апр 2013, 17:50

Сперечатись хто в чому правий тут можна до ранку. Справа в тому що правил гри ЯКІ ДІЮТЬ на справді не існує, тому кожен виживає як може. Хтось з ментами співпрацює, хтось з ними бореться, дехто контробасить, хтось сам по собі.
Сама система як така є наскрізь гнилою. Тому і потрібно все міняти в корінь.......
Последний раз редактировалось Vova-VW 13 апр 2013, 19:53, всего редактировалось 1 раз.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: ГАИ и водители

Сообщение evrobus » 13 апр 2013, 18:06

Vova-VW писал(а):Сама система як така є наскрізь гнилою. Тому і потрібно все міняти в корінь.......

:uch_tiv: :uch_tiv: Якщо лупашити робітника з дорвідділу шуфлею по башці - ям меньше на дорозі не буде.Гроші треба з бюджету не красти.
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: ГАИ и водители

Сообщение Romanoproddi » 13 апр 2013, 18:31

evrobus писал(а):А ти дохтур.Тобі вигідно коли люди хворіють.Це краще?

краще німецькою картавити ніж ось так паплюжити українську :)-(: :-) це раз. а друге - до чого воно? що небудь аби вколоти? :-) не вийде - шкіра груба :-)
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: ГАИ и водители

Сообщение evrobus » 13 апр 2013, 21:24

Romanoproddi писал(а): це раз. а друге - до чого воно?

Так само як це
Romanoproddi писал(а):я розумію - тобі навіть вигідно що дороги куйові.

до теми про гайців :)-(: :)-(:

Romanoproddi писал(а):ось так паплюжити українську


Це про що?
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: ГАИ и водители

Сообщение PALЁNIY » 13 апр 2013, 22:55

Гаишник останавливает черный мерин с затонированными стеклами за превышение скорости.
Открывается стекло, там браток, отвернувшись, в чем-то копается, затем резко поворачивается и орет: "ГАВ!"
Гаишник отскакивает и таращит глаза. Браток улыбается и говорит:
- Не боись, - и показывает на ремень безопасности - видишь, я привязанный.
Аватар пользователя
PALЁNIY

 
Сообщений: 244
Зарегистрирован: 23 окт 2012, 20:08
Откуда: Одесса
Модель и год выпуска машины: T3 DOKA1980г : Жук 1970
Тип двигателя и объем: CT 1.6 ; Н 1.5

Re: ГАИ и водители

Сообщение stas » 14 апр 2013, 12:35

evrobus писал(а):
stas писал(а):У нього свої мотиви, у нас свої.

Мотиви у розумних людей одинакові.І тільки дурень може думати,що принижуючи безтолкового гайця, можна щось вирішити,крім власного піару,звичайно.А вишукувати ролики одинакового змісту
з істеричними самопіарящимися шмаркачами може взагалі людина тільки психічно хвора.
Міняти треба владу.Кому це незрозуміло?Направте свій запал в цей бік.Нормальних мєнтів з зарплатою в 200 баксів не буде.

Нарешті ти зрозумів..... чи то обмовився по-Фреду ?!


evrobus писал(а):
Vova-VW писал(а):Ти знаєш яку армію людей ця дорога годує..

Ось з цієї армії треба і починати!!!!А не з ментів ,автодору і т.д.


З кого само !? Де межа кого можна чіпати , кого ні !? З начальника відділу ? З Начальника управління ? З начальника району, міста, області !? Чи може із заступників міністрів !? Чі може з самого !?!? А може ти вище замахнувся !?!? Хочеш з самого янузарича почати !?!??!

Я вже десь писав, що потрібно починати з цих пешок... з самої дріботи.... мусарні та Ко...
Саме цей дрібний мусор (і дрібний клерк) винен у всіх наших бідах.... Цей дрібний мусор не сам прийде до мене гроші вимагати. Його направить мудак - начальник з тупо ЗЛОЧИННИМ "наказом". А йому або дадуть вказівку згори, або він сам, бажаючи вислужитися, "віддячити" перед покровителями буде роздавати злочинні накази. (П.С. на мою претензію, щодо патрулювання на самому кільці спочатку була водичка про можна, потім погодилися, що порушують але добавили, що так їх заставляє стояти НАЧАЛЬСТВО). Причому ця мусорська дрібота навіть не здатна проаналізувати, що 99% злочинних наказів віддається УСНО !!! Начальство прикриває свою дупу юридично.
І правильно, що всі шишки валять на всяку дрібну мусорську шушеру...
Це їхні діти не поїдуть вчитися в Лондон та Париж, це їх діти та близькі будуть вмирати під колесами "мажорського" Крузера на пішохідному переході, це їх сімейство буде "лікуватися" за "безкоштовно" простроченими та підробленими ліками, це на їхніх дітях будуть випробовувати експериментальні ліки та препарати...
І так, врешті решт, це на них будуть відриватися звичайні пересічні водії, матюкати їх, знімати як мавп в зоопарку та виводити їх (також до речі цікавий сюжет, як можна вивести з себе людину, яка АПРІОРІ має бути з залізними нервами - вона-ж носить ВОГНЕПАЛЬНУ зброю !?!?!?)
А начальство буде або прикривати їх (ЗА БАБКИ), або якщо згорить - тупо здасть на опити...

Суть байки така, щоб різними методами (законними, не законними - фізичною чи юридичною силою, ) змусити саме цю дрібну стотисячну шушеру піднятися не проти людей, які їм в прямому смислі платять зарплату, а проти свого корумпованого та кримінального начальства... керівництва...
Зробити дрібній шушері не-виносиме життя не через їх особистість (хоча мусор це діагноз), а через спроби ВИСОКОГО "керівника" через них впливати на мене, на моїх близьких та родичів шляхом сумнівного "юридичного", та ФІЗИЧНОГО зловживання...

По останнім рішенням судів ти вкурсі ?! Тут також суддівмудаків не потрібно чипати... вони-ж пішакі .. !?!? дрібна шушера...

А птічники, які ВСУПЕРЕЧ всім правам та законодавствам затримують за принижують рядових громадян !?!?
Просто вбивати цю пташину наволоч і все... і вони цього дочекаються !!!

П.С. і не потрібно мені розказувати черговий раз байки про 200 дол. (до речі, що мусора вже отримують зарплату в доларах !? Чи то знову, Фрейд винен....)
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: ГАИ и водители

Сообщение Romanoproddi » 14 апр 2013, 13:11

stas
:bra_vo: :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo: теж саме хотівнаписати. прямо в точку.
мало того - порівнянно що робилось 5-10 років назад, коли мєнт зупиняв і все....ти попава. то тепер в багатьох випадках, коли мєнт зупиняє, то попав він!! :-) :de_vil:

Ойробус - хочеш почати з верхів і закликаєш так палко бити морди хєнєралам а не шпані, то міг би давно приклад подати, трубку гальмівну хєнєралу вкоротити :-) а не вигороджувати тут які мусара афігєнні пацанчики. кончані. бо нормальне покладе рапорт на стіл і піде нах. але наказів злочинних виконувати не буде.

п.с. чув у Львівський області замінили були головного гайона недавно. так той таксу гайончикампоставив вмісяць *** баксів здавати. хотть одне те чмо сержантне кинуло роботу??? :de_vil:
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: ГАИ и водители

Сообщение vizit-3 » 14 апр 2013, 13:21

Romanoproddi писал(а):.......... нормальне покладе рапорт на стіл і піде нах. але наказів злочинних виконувати не буде.:

Знаешь,сколько среди нынешней молодежи желающих занять их "рыбное место" даже под угрозой срока за взятки, "работой" в любую погоду и возможностью нарваться на натуральных отморозков? Оч-чень много.... Чтобы пришел толковый мент(полицай или как бы то еще сказать?) нам нужен "грузинский вариант"....
vizit-3

 
Сообщений: 10306
Зарегистрирован: 19 сен 2010, 22:43
Модель и год выпуска машины: *
Тип двигателя и объем: *

Re: ГАИ и водители

Сообщение Romanoproddi » 14 апр 2013, 13:29

vizit-3
знаю. ти то Ойробусу скажи, а то він бідний рве клаву, аби простих мусарків не трогали водії і всякі там провокатори. :-)
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: ГАИ и водители

Сообщение stas » 14 апр 2013, 14:04

Вчора сюжет був по новинам...

Телка, закінчила школу з золотою медаллю, вигравала купу юридичних олімпіад та змагань. Коротше юридично грамотна та підкована...

і..... вирішила вступити в мусарню... :fool: Начебто колись її подругу збила автівка, яку вроді так і не знайшли...

Апофеоз... Телку не взяли в мусарню через недостатній зріст (не вистачило 4см) та недостатню вагу (вже не пам'ятаю скільки...)

Резюме : В мусарню потрібні тупо здоровенні бикі та кобили, які можуть дубасити людей , крутити їм руки та вбивати скованих наручниками людей, причому самі мусора будуть вдягнені в бронежилети, шоломи, з щитами та кийками або з вогнепальною зброєю...

Для чого в мусарні професійні, інтелігентні працівники, які розуміються на законах, які в першу чергу виконують присягу, яку давали на вірність НАРОДУ УКРАЇНИ, та які в першу чергу думають головою а не м'язами...

Хоча і телка мабуть з частково ущербною частиною головного мозку...
Щоб для вирішення поставлених перед собою ЦІЛЕЙ іти в мусарню це ідіотизм..

Краще би пішла в юристи і захищала ось таких жертв саме мусорського нігелізму...
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Пред.След.

Вернуться в Юридические ссылки

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2