Офіційні присяги можновладців та держслужбовців...

Ссылки на юридические и законодательные сайты

Модераторы: stas, Мановар

Правила форума
Реклама запрещена

Офіційні присяги можновладців та держслужбовців...

Сообщение stas » 18 апр 2013, 11:48

ПРИСЯГА працівника органів внутрішніх справ України
ЗАТВЕРДЖЕНА
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 1991 р. N 382

ПРИСЯГА працівника органів внутрішніх справ України

Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаючи на службу до органів внутрішніх справ України, складаю Присягу і [b]урочисто клянуся завжди залишатися відданим народові України, суворо дотримуватися її Конституції та чинного законодавства, бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником, зберігати державну і службову таємницю.

Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов'язок, вимоги статутів і наказів, постійно вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень культури, всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх справ.

Клянуся мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок.

Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією суворістю закону.[/b]


(Підпис)


Вот интересно, физический разгон МИРНЫХ демонстраций громадян птичниками является также прямым нарушением присяги !?
Или любые другие действия против граждан !?
Есть суровое наказание за нарушение присяги? Или чисто условное? Что важнее защитить - життя, здоров'я, права й свободи громадян, или державний устрій

И что значит державний устрій

-------------------------------------

Від імені Колегії МВС України та Міністра внутрішніх справ України з визначною подією курсантів університету поздоровив начальник Департаменту охорони громадського порядку МВС України генерал-майор міліції Віктор Іванович Ратушняк і зачитав вітальну телеграму, в якій було зазначено: «… Присяга працівника органів внутрішніх справ складається на все життя і є визначною, незабутньою віхою в долі людини, свідченням її життєвого вибору, свідомого ставлення до професії, урочистої обіцянки віддано служити незалежній державі. Навчайтеся, цілеспрямовано опановуйте знання і професійні навички, набирайтеся досвіду. Все це знадобиться вам на терені служіння Батьківщині, Українському народу, якому сьогодні Ви даєте клятву».

з Урочистості з нагоди прийняття Присяги працівника ОВС курсантами першого курсу Харківського національного університету внутрішніх справ
http://www.univd.edu.ua/document/index. ... 06&lan=ukr
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Офіційні присяги...

Сообщение stas » 18 апр 2013, 11:51

Стаття 55. Присяга судді

1. Особа, вперше призначена на посаду судді, набуває повноважень судді після складення присяги судді такого змісту:

"Я, (ім'я та прізвище), вступаючи на посаду судді, урочисто присягаю об'єктивно, безсторонньо, неупереджено, незалежно та справедливо здійснювати правосуддя, підкоряючись лише закону та керуючись принципом верховенства права, чесно і сумлінно виконувати обов'язки судді, дотримуватися морально-етичних принципів поведінки судді, не вчиняти дій, що порочать звання судді та принижують авторитет судової влади".

2. Суддя складає присягу під час урочистої церемонії у присутності Президента України. Текст присяги підписується суддею і зберігається в його особовій справі.

http://www.yurincom.com/ua/stattya-55-prusyaga-syddi
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Офіційні присяги...

Сообщение stas » 18 апр 2013, 11:54




Президент України

"Я, (ім'я та прізвище), волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі"

– Стаття 104 Конституції України


Секретний підпис Януковича
Скрытый текст: показать
Бажання приховати інформацію – в українських чиновників на рівні інстинкту. Їхньою поведінкою керує цілий набір комплексів. Страх, що керівництво буде гніватися. Пострадянська звичка "не пущать". Бажання показати свою значимість.

У травні цього року Денис Іванеско, який в адміністрації президента відповідає за доступ до публічної інформації, опублікував цілу низку блогів на тему демократизації української влади під впливом нового закону. Водночас реалії полягають у тому, що посадовці відмовляють у наданні елементарної інформації під надуманими приводами.

Перед вами – історія, яка здається абсурдом.

Вона була би не варта такої уваги, якби не слугувала ілюстрацією загального процесу втаємничення всього й уся.

Отже.

Як відомо, Віктор Янукович, перед тим, як стати президентом України, працював народним депутатом. А перед отриманням повноважень народного обранця Віктор Янукович власноруч підписав клятву, що дав її українському народу.

Однак отримати цей документ... неможливо.

"Українська правда" звернулася до ВР із проханням надати копію присяги депутата Януковича. Здається, що тут може бути секретного? Адже текст присяги визначений Конституцією. Але – ні...

"Запитувана вами інформація є конфіденційною, оскільки містить особистий підпис Януковича Віктора Федоровича", – сказано у відповіді апарату ВР.

Изображение

Цей аргумент міг би мати якусь вагу, якби автограф президента був дійсно якоюсь сакральною величиною. Якби його приховували з міркувань безпеки чи ще якихось диких причин.

Але насправді підпис Януковича не просто не тримається в секреті – він виставлений на загальний огляд прямо на стартовій сторінці офіційного президентського сайту!

Изображение

Ще більш кумедна історія – з підписом під президентською клятвою Віктора Януковича.

Як відомо, протягом урочистої церемонії інавгурації у Верховній Раді президент власноруч скріплює присягу перед українським народом.

Але побачити документ, який підписав у лютому 2010 року Віктор Янукович, – так само заборонено.

В апараті парламенту повідомили, що нічим не можуть допомогти. "Присяга президента Януковича, підписана ним у день інавгурації, знаходиться в архіві Конституційного суду".

Водночас у КС пішли ще далі: там не просто потрактували присягу Януковича "конфіденційною інформацією". Вона отримала цілий гриф – "для службового використання".

"У відповідь на ваш запит повідомляємо про неможливість його задоволення, оскільки відповідно до розпорядження голови Конституційного суду згаданий документ відноситься до документів, що містять службову інформацію та мають гриф "для службового користування", – ідеться у відповіді КС

Изображение

Взагалі-то цікаво, як це виглядає – "службове користування" присягою президента? Які випробування випадають на долю цього аркушу паперу?

Насправді, написане Конституційним судом не узгоджується з вимогами закону "Про доступ до публічної інформації".

Там чітко написано, що "до службової може належати інформація: 1) що міститься в документах суб'єктів владних повноважень, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації... 2) зібрана в процесі оперативно-розшукової, контррозвідувальної діяльності..."

Очевидно, що присяга президента України не може бути доповідною запискою або розвідувальними даними.

Загалом, відповіді головного законодавчого та головного судового органу влади прямо суперечать закону.

По-перше, він вимагає, що "обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ – для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений".

Тобто, в межах закону вони мали надати присягу Януковича із закресленим підписом – хоча, як прямо випливає із президентського сайту, автограф президента не є засекреченим.

По-друге, у обох відмовах відсутнє обґрунтування, що саме переважає – інтерес захисту конфіденційності підпису Віктора Януковича чи суспільний інтерес отримати цю інформацію.

За законом, обмеженню має передувати так званий "трискладовий тест" – тобто відмова в наданні інформації має бути винесена за сукупності таких вимог:

"1) виключно в інтересах національної безпеки, ... для охорони здоров'я населення, для захисту прав інших людей..., або для підтримання авторитету правосуддя;

2) розголошення інформації може завдати істотної шкоди цим інтересам;

3) шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес у її отриманні".

Яким чином розголошення підпису Януковича може нести загрозу "інтересам національної безпеки" або "здоров'ю населення"?

Помічників засекретили - після скандалу з Герман

Однак, якщо історія із засекреченням підпису Віктора Януковича на присягах є феноменальною дурницею, – то існують речі, які реально спрямовані на обмеження інформації в Україні.

Як відомо, закон дозволяє кожному народному депутату мати до 31 помічника-консультанта, причому чотирьох осіб нардеп може оформити на державну службу з усіма наслідками – ранг державного службовця для помічника, пенсія, пільги тощо.

Зазвичай депутати оформлюють помічниками осіб, які займаються чим завгодно, але не консультуванням.

Відомий приклад – це оформлення сина Ганни Герман Миколи Коровіцина помічником депутата-українофоба Юрія Болдирєва.


При цьому жодної роботи в інтересах цього обранця він не здійснював, а лише працював водієм у своєї матері, отримуючи зарплату з бюджету.

Трапляється, що за вказівкою "згори" до депутатів оформлюють людей, про яких навіть не знають самі обранці. Приклад – влаштування куховарки Віктора Януковича помічником депутата Юлії Ковалевської, яку регіоналка ніколи не бачила в житті.

Коли в травні минулого року набув чинності закон "Про доступ до публічної інформації", ВР відмовилася надати список усіх помічників депутатів. Але водночас донедавна апарат парламенту повідомляв, помічником якого обранця значиться та чи інша конкретна особа.

Власне, завдяки цій опції "Українська правда" і з'ясувала, що Ганна Герман оформила свій престижний автомобіль, аби не привертати увагу, на свого колишнього помічника. А свого сина, звільненого з посади заступника міністра, працевлаштувала до Юрія Болдирєва.

Оприлюднення цих фактів спричинило резонанс.

І нещодавно нам стало відомо, що парламент переглянув свою практику – він більше не надає інформацію про помічників.

Із цим УП зіштовхнулася в процесі написання статті про київські мажоритарні округи.

Так, один із можливих висуванців опозиції за округом у столиці, Микола Даневич, з минулого року значиться помічником народного депутата.

Изображение

На наш традиційний запит повідомити, у якого саме депутата він помічник, апарат ВР відповів відмовою: "Дані про помічника-консультанта депутата із зазначенням його прізвища, імені, по-батькові та засад, на яких він працює, відносяться до конфіденційної інформації про особу"

Изображение

З аналогічною реакцією почали зіштовхуватися й інші особи, які подавали запити щодо помічників.

Відмова в наданні інформації про депутатських консультантів – це порушення 6-ї статті закону, який забороняє засекречувати інформацію "про розпорядження бюджетними коштами, у тому числі – прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб, які отримали ці кошти".
Крім того, відмова парламенту не містить трискладового тесту між правом громадськості на інформацію та правом особи на захист її особистих даних. Тут явний суспільний інтерес знати, хто має вплив на прийняття державних рішень.

Цинізм полягає в тому, що раніше, до публікації про Ганну Герман та її сина, Верховна Рада не бачила порушень в оприлюдненні інформації про помічників. Аж раптом вони виявили їх зараз. Тобто суспільство більше не має право знати, кого воно утримує своїми грошима.

Це - лише один елемент повзучого, щоденного процесу згортання демократії, коли чиновник свариться не лише з законом, але і зі здоровим глуздом.

Таким чином, влада може приховати будь-яку інформацію – починаючи від самого факту роботи посадовця на державу й закінчуючи документами з його підписом.

Якщо автограф Януковича – секретний, то у чиновників по всій вертикалі влади – тим більше.

Матеріал написано в рамках моніторингу рухом "Чесно" виконання закону "Про доступ до публічної інформації" -
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/ ... iew_print/
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Офіційні присяги...

Сообщение stas » 18 апр 2013, 12:04

figase

Присягу в Україні складають:


* '''Президент України'''

"Я, (ім'я та прізвище), волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі"
Стаття 104 Конституція України-Конституції України



* '''Народні депутати України'''

"Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу.
Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників"
Стаття 79 Конституція України - Конституції України



* '''суддя-Судді'''

"Я, (ім'я та прізвище), вступаючи на посаду судді, урочисто присягаю об'єктивно, безсторонньо, неупереджено, незалежно та справедливо здійснювати правосуддя, підкоряючись лише закону та керуючись принципом верховенства права, чесно і сумлінно виконувати обов'язки судді, дотримуватися морально-етичних принципів поведінки судді, не вчиняти дій, що порочать звання судді та принижують авторитет судової влади"
Стаття 55 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/%D0 ... 1%96%D0%B2 Закону України "Про судоустрій і статус суддів"



* '''Члени Вища рада юстиції - Вищої ради юстиції'''

"Присягаю сумлінно, чесно і неупереджено виконувати обов'язки члена Вищої ради юстиції з метою забезпечення формування корпусу суддів із числа високопрофесійних і чесних юристів і додержання закону та етики в діяльності суддів і прокурорів"
Стаття 17 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/22/98-%D0%B2%D1%80 Закону України "Про Вищу раду юстиції"



* '''Державні службовці'''
:* ''до 1 січня 2014 року:''

"Повністю усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити народові України, суворо дотримувати Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов'язки"
Стаття 17 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3723-12 Закону України "Про державну службу"



:* ''після 1 січня 2014 року:''

"Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити Українському народу, додержуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої службові обов'язки"
Стаття 18 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4050-17/ Закону України "Про державну службу"



* '''Посадові особи Місцеве самоврядування в Україні|місцевого самоврядування '''

"Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки"
Стаття 11 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/%D0 ... 0%BD%D1%8F Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"



* '''Адвокати'''

"Я, (ім’я та прізвище), урочисто присягаю у своїй адвокатській діяльності дотримуватися принципів верховенства права, законності, незалежності та конфіденційності, правил адвокатської етики, чесно і сумлінно забезпечувати право на захист та надавати правову допомогу відповідно до Конституції України і законів України, з високою відповідальністю виконувати покладені на мене обов’язки, бути вірним присязі"
Стаття 11 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5076-17 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"



* '''Нотаріуси'''

"Урочисто присягаю виконувати обов'язки нотаріуса чесно і сумлінно, згідно з законом і совістю, поважати права і законні інтереси громадян і організацій, зберігати професійну таємницю, скрізь і завжди берегти чистоту високого звання нотаріуса"
Стаття 6 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/%D0 ... 0%B0%D1%82 Закону України "Про нотаріат"



* '''Прокурори'''

"Я, (прізвище, ім'я, по батькові) вступаючи на службу в прокуратуру, присвячую свою діяльність служінню Українському народові і Українській державі та урочисто присягаю:
неухильно додержуватися Конституції, законів та міжнародних зобов'язань України;
сумлінним виконанням своїх службових обов'язків сприяти утвердженню верховенства права, законності та правопорядку;
захищати права і свободи людини та громадянина, інтереси суспільства і держави;
постійно вдосконалювати свою професійну майстерність, бути принциповим, чесно, сумлінно і неупереджено виконувати свої обов'язки, з гідністю нести високе звання працівника прокуратури.
Усвідомлюю, що порушення присяги несумісне з подальшим перебуванням в органах прокуратури"
Стаття 46 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1789-12 Закону України "Про прокуратуру"



* '''Працівники органи внутрішніх справ|органів внутрішніх справ'''

Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаючи на службу до органів внутрішніх справ України, складаю Присягу і урочисто клянуся завжди залишатися відданим народові України, суворо дотримуватися її Конституції та чинного законодавства, бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником, зберігати державну і службову таємницю.
Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов'язок, вимоги статутів і наказів, постійно вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень культури, всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх справ.
Клянуся мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок.

Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією суворістю закону.
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/382-91-%D0%BF Про затвердження нового тексту Присяги працівника органів внутрішніх справ України: Кабінет Міністрів України; Постанова від 28.12.1991 р. № 382



* '''Службовці податкова міліція|податкової міліції'''

"Я, (прізвище, ім'я, по батькові), вступаючи на службу до податкової міліції, присягаю на вірність Українському народові. Присягаю додержуватися Конституції і законів України, захищати права людини і громадянина, сумлінно виконувати свої обов'язки. Присягаю бути чесним і мужнім, пильно стояти на сторожі економічних інтересів Вітчизни, суворо зберігати державну та службову таємницю. Якщо я порушу присягу, готовий нести відповідальність, встановлену законом України"
Стаття 352.4 Податковий кодекс України|Податкового кодексу України



* '''Службовці Митна служба України|митних органів '''

"Вступаючи на митну службу, урочисто зобов'язуюся бути відданим Українському народу, справі української державності, неухильно додержуватися вимог Конституції України, Митного кодексу України та законодавства України. Зобов'язуюсь активно захищати інтереси Української держави, її економічний суверенітет і безпеку, суворо додержуватися дисципліни, сумлінно, на високому професійному рівні виконувати свої службові обов'язки, зберігати державну таємницю, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян"
Стаття 571 Митний кодекс України - Митного кодексу України



* '''Службовці Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України - Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України '''

"Я (прізвище, ім'я, по батькові), вступаючи на службу до Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, присягаю завжди залишатися відданим Українському народові, неухильно додержуватися Конституції та законів України, бути чесним, сумлінним і дисциплінованим, зберігати державну таємницю. Присягаю з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов'язок, постійно вдосконалювати професійну майстерність, не допускати порушень прав і свобод людини та громадянина. Якщо я порушу цю Присягу, то готовий нести відповідальність згідно із законом"
Стаття 10 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3475-15 Закону України "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України"



* '''Службовці Цивільний захист населення|цивільного захисту '''

"Я, громадянин України (прізвище, ім'я та по батькові), вступаючи на службу цивільного захисту, складаю Присягу і урочисто клянуся завжди залишатися відданим Українському народові,
неухильно дотримуватися Конституції та законів України, бути чесним, сумлінним і дисциплінованим.
Присягаю з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов'язок, вимоги статутів і наказів, постійно вдосконалювати професійну майстерність та всіляко сприяти зміцненню авторитету служби цивільного захисту.
Клянуся мужньо і рішуче захищати життя та здоров'я громадян, національне багатство України, її довкілля від надзвичайних ситуацій.
Якщо я порушу цю Присягу, то готовий нести відповідальність згідно із законом" - Стаття 47 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1859-15 Закону України "Про правові засади цивільного захисту"



http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1% ... 0%B3%D0%B0
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Офіційні присяги...

Сообщение stas » 18 апр 2013, 12:18

III. Моральні основи служби в органах внутрішніх справ

1. Громадянський обов’язок і моральні цінності служби в органах внутрішніх справ

1.1. Кожен громадянин України, який вступає на службу до органів внутрішніх справ, добровільно покладає на себе обов’язок служіння Українському народові й захисту свободи, демократії, законності та правопорядку.

1.2. Вищим моральним змістом службової діяльності працівника є захист людини, її життя і здоров’я, честі та особистої гідності, невід’ємних прав і свобод.

1.3. Загальнолюдські цінності складають основу морального духу працівника, який усвідомлює причетність до благородної справи захисту правопорядку, історії органів внутрішніх справ, надбань, досягнень, успіхів попередніх поколінь.

2. Професійний обов’язок, честь і гідність працівника органів внутрішніх справ

2.1. Совість, професійний обов’язок, честь і гідність є головними моральними орієнтирами на службовому шляху захисника правопорядку і складають моральний стрижень особистості працівника органів внутрішніх справ.

2.2. Професійний обов’язок працівника полягає в безумовному виконанні закріплених Присягою, законами та професійно-етичними нормами завдань щодо забезпечення надійного захисту правопорядку, законності, громадської безпеки.

2.3. Честь працівника виявляється в сукупності таких якостей, як заслужена репутація, добре ім’я, особистий авторитет, вірність службовому обов’язку, даному слову і прийнятим моральним зобов’язанням.

2.4. Гідність нерозривно пов’язана з обов’язком і честю та являє собою єдність морального духу і високих моральних якостей, їх формування та підтримку в самому собі й інших людях.

2.5. Професійний обов’язок, честь і гідність є найважливішими критеріями моральної зрілості працівника, його готовності до виконання оперативно-службових завдань.

3. Моральні принципи служби в органах внутрішніх справ

3.1. Моральні принципи служби визначають безумовні вимоги професійної та суспільної моралі до діяльності органів внутрішніх справ.

3.2. Службова діяльність працівника органів внутрішніх справ здійснюється відповідно до таких моральних принципів:

гуманізму, який проголошує людину, її життя і здоров’я вищими цінностями, захист яких становить сенс і моральний зміст правоохоронної діяльності;

законності, визнання працівником верховенства права, а також його обов’язкового виконання у службовій діяльності;

об'єктивності, що виражається в неупередженості при прийнятті службових рішень;

справедливості, що означає відповідність міри покарання характеру і тяжкості проступку чи правопорушення;

колективізму і товариства, що виявляються у відносинах, заснованих на дружніх стосунках, взаємній допомозі та підтримці;

лояльності, що передбачає вірність державі, МВС, повазі і коректному ставленні до державних та громадських інститутів, державних службовців;

нейтральності, що означає рівне, неупереджене ставлення до всіх політичних партій і рухів, що передбачає відмову працівника від участі в їх діяльності в будь-яких формах;

толерантності, що полягає в поважному, неконфліктному ставленні до людей з урахуванням соціально-історичних, релігійних, етнічних традицій і звичаїв.

3.3. Працівник не повинен за будь-яких умов зраджувати моральним принципам служби, що відповідають вимогам держави і очікуванням суспільства, їх неухильне дотримання – справа честі і обов’язку кожного працівника органів внутрішніх справ.

4. Моральні зобов’язання працівника органів внутрішніх справ

4.1. Працівник органів внутрішніх справ, керуючись Присягою, відповідно до службового обов’язку, дотримуючись професійних честі і гідності, бере на себе такі моральні зобов’язання:

визнавати пріоритет державних і службових інтересів над особистими у своїй діяльності;

бути прикладом безумовного дотримання вимог законів та службової дисципліни в професійній діяльності та приватному житті, залишатися за будь-яких обставин чесним і непідкупним, відданим інтересам служби;

ставитися нетерпимо до будь-яких дій, які ображають та принижують людську гідність, заподіюють біль і страждання, являють собою тортури, жорстокість, нелюдське поводження з людьми;

бути мужнім і безстрашним у небезпечних ситуаціях, які виникають під час припинення правопорушення, ліквідації наслідків аварій та стихійного лиха, проведення заходів щодо порятунку життя і збереження здоров’я людей;

виявляти твердість і непримиренність у боротьбі зі злочинцями, застосовуючи для досягнення поставленої мети виключно законні і високоморальні принципи;

зберігати і примножувати службові традиції органів внутрішніх справ.

4.2. Бездоганне виконання моральних зобов’язань забезпечує право працівника на суспільну довіру, повагу, визнання і підтримку громадян.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0628-12
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???


Вернуться в Юридические ссылки

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron