Страница 1 из 1

нужен совет

СообщениеДобавлено: 19 мар 2014, 10:30
бусёнок
всем :pri_vet:-: ребята подскажите хто сейчас покупал буса утилизационый отменен и скоко стоит сейчас оформление в связи с ситуацией в крыму прийдется снимать сучета машина крымская всем зарание спасибо

Re: нужен совет

СообщениеДобавлено: 19 мар 2014, 10:45
DronM
С Крымом сложновато , час созвонюсь с Крымчанами . А снимать с учета однозначно , но база МРЕО в Крыму не работает (была такая инфа)

Re: нужен совет

СообщениеДобавлено: 19 мар 2014, 14:37
бусёнок
я снимать буду в херсоне но с этими событиями :sh_ok: а с утилизац не хто не в курсе

Re: нужен совет

СообщениеДобавлено: 19 мар 2014, 15:11
DronM
созвонился , вчера чуваки с такой проблемой обрашались в МРЕО ...ничего не вышло . :-(

Re: нужен совет

СообщениеДобавлено: 17 дек 2020, 08:32
Толик
Напишу тут щоб неплодить тем! Купив я недорого під ремонт ваз 2107 в укртелекомі через аукціон по куплі-продаж все чудово займавсь ремонтом сварка покраска кпп і так далі .Поіхав позавчора на реестрацію а на цій установі ідуть чі висять судові процеси короче говоря неможу зробить перерегістрацію . Я дзвоню до них кажуть не переймайтесь це повязано з карантином ,знімуть і все вирішиться ! Чі буде дійсна купля -продаж через рік чі два от що мене хвилює на даний час в мрео сказали дійсне , в інтернеті читав вроді дійсна! Дякую зарані може кому знайома така ситуація .Іздить можна арешту немає на авто ну всеж хотілось зробить правильно непогана машинка і труда багато свого вклав!!

Re: нужен совет

СообщениеДобавлено: 17 дек 2020, 09:05
leopolis
Їзди і не парся, якщо нема арешту. Купив - перереєстрував - почав ремонт, ось так було би правильно зробити, це якщо думати заднім числом. У твоєму ж випадку, ти нічого не зміниш - судові процеси з такими монстрами можуть тривати дуже довго. Наберися терпіння. Ну або - бери адвоката і судися з ними, але тут ти нічого не виграєш, ну віддадуть вони тобі твої гроші а ти віддаш ім авто, а праці не повернеш.

Re: нужен совет

СообщениеДобавлено: 17 дек 2020, 12:12
Толик
Судитись з Ренатом це той що власник пошти Украіни чі великоі частки за якусь 20 річну вазівку !!! :hi_hi_hi: То буду іздить так якщо невийде нічого або продать молодь про це непарится кончають пачками такі авто.