Страница 1 из 1

Карантин... та дурні у владі...

СообщениеДобавлено: 06 апр 2020, 00:57
stas
1583783763199127872.jpg


Відразу зауважу - "карантинити" чи ні, точніше захищати себе та оточуючих , та способи і засоби цього захисту кожен вибирає сам вміру своєї громадянської позиції та здорового глузду. І я на 100% впевнений, що наші уроди у владі (як нової так і старої) вже точно не зацікавлені захищати нас, наше благополуччя, наше здоров'я , як фінансове, так і фізичне, від будь яких зовнішніх факторів впливу.

Про те, що "маски" не допомагають від хворих, кажуть не лише офіційні організації (ВООЗ там і подібні) а і прості лікарі.
Про те, що запертися в 4-х стінах цілою родиною (і головне це наказують нам ті, хто живе на сотках-гектарах землі в помешканнях на сотню квадратах з тенісними кортами та басейнами) замість прогулянках на свіжому повітрі (парки, ставки, сквери, ліси), заняття спортом - звісно все з дотриманням певних безпечних відстаней - ще більш шкідливо...
Мудак-боксер киянам взагалі погрожує заборонити навіть пересуватися на приватних машинах ... Ознаки коронавірусу головного мозку у педаліка дає про себе знати... :de_vil:

Я не буду дискутувати на тему маска захищає від потенційного хворого - це бред в наших реаліях. Міняти маски , правильно знімати, зберігати, одягати знову..... :wo_ol:
Навіть враховуючи те, що медичну маску одягають щоб начебто не розносити хворобу а распіратор щоб начебто не заразитися (і то, лише 3 клас). А наші владні йолопи їх урівняли у призначеннях.
І не буду дискутувати про небезпеку прогулянки парком, сквером чи біля озера.

Цей пост про інше.
Про ссученість, гнилість та цинічність наших "оновлених" владарів....

Від сьогодні нас всіх пробують поставити в стійло.... Причому не просто в стійло а ще-й з цинічними штрафами.... Я про маски в громадських місцях, парки, сквери, ліси, та інші заборони.
Киянам тупий педалік ще-й насрав так би мовити під двері... Всупереч законодавству, одноосібно, прирівняв вулиці, площі, проспекти до громадських місць. Відтепер тільки в наморднику...

Моя думка - із-за своєї цинічності, ці виродки вкрай знахабніли... Починаючи від чорта-авакова з його злодійкувато-рюкзаковатою бандою, і клоуна-імпотента, до

Маски продали, распіратори продали, налагодити виробництво цього та вчасно розробити тест-системи розуму не вистачило та-й жадоба, організувати повернення заробітчан так само злочинна розумововідсталість у клоуна, проголошуючи термін закриття кордону (хоча думаю тут швидше диверсія з боку чорта-собакова) - спричиняє якраз і можливу масовість захворюваність.
А зараз що ? Думають відбивати гроші на штрафах?
17-34тищ ? Бухим за кермом і то менше дають...


Цікаве відео з роз'ясненням злочинності постанови КМУ...


Єдине ще додам з іншого відео, що відповідно до закону
маски мають видаватися безкоштовно всім....
"Стаття 3. Фінансове забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення

Фінансування санітарних і протиепідемічних заходів, а також програм забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, інших програм, спрямованих на профілактику захворювань населення, здійснюється за рахунок державного і місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ та організацій, а також позабюджетних коштів."


і носити їх мають виключно хворі....
Стаття 20. Обов'язки осіб, які хворіють на інфекційні хвороби чи є бактеріоносіями

Особи, які хворіють на інфекційні хвороби чи є бактеріоносіями, зобов'язані:
вживати рекомендованих медичними працівниками заходів для запобігання поширенню інфекційних хвороб;
виконувати вимоги та рекомендації медичних працівників щодо порядку та умов лікування, додержуватися режиму роботи закладів охорони здоров'я та наукових установ, у яких вони лікуються;
проходити у встановлені строки необхідні медичні огляди та обстеження.


П.С. І це так само "маска".
563x304.jpeg

Re: Карантин... та дурні у владі...

СообщениеДобавлено: 06 апр 2020, 02:01
stas
Да, і на верхньому фото не я... :mi_ga_et:

Re: Карантин... та дурні у владі...

СообщениеДобавлено: 06 апр 2020, 17:50
Чивас
Дивився відео з адвокатом. Воно зараз активно поширюється!

Розумно все пояснив. На жаль він правий в усьому :-( влада в руках дурнів які перевіряють терпець громади!

PS
а маска на першому фото зачьотна :-)

Re: Карантин... та дурні у владі...

СообщениеДобавлено: 09 апр 2020, 06:47
Найк

Re: Карантин... та дурні у владі...

СообщениеДобавлено: 12 апр 2020, 12:09
stas
Кельменецький райсуд Чернівецької області вирішив не притягувати чоловіка до адміністративної відповідальності за відсутність захисної маски у громадському місці.
Джерело: постанова суду від 8 квітня

Деталі: Як видно з постанови, 6 квітня 2020 року о 12 годині чоловік перебував без захисної маски у громадському місці – на зупинці громадського транспорту в с. Нагоряни Кельменецького району Чернівецької області.

Цим він порушив вимоги підпункту 1 пункту 2 постанови Кабінету міністрів від 11 березня № 211 в редакції від 2 квітня.

Дослівно: "ОСОБА_1 пояснив, що він не мав змоги придбати в селі захисну маску чи виготовити її, тому перебував на зупинці громадського транспорту без маски на обличчі, про що жалкує, розкаюється у вчиненому. Безкоштовно маску йому ніхто не пропонував".

Деталі: Суддя вирішив закрити справу за відсутністю складу та події адміністративного правопорушення.

Дослівно: "Відповідно до ст.8 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" фінансування профілактичних і протиепідемічних заходів здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України та місцевих бюджетів, а у випадках, передбачених законом, - за рахунок коштів підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, а також коштів фізичних осіб.

Так, в матеріалах справи відсутні докази, які б підтверджували, що ОСОБА_1 відповідно до закону за власні кошти зобов`язаний придбати чи виготовити засіб індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисну маску, чи йому було профінансовано витрати на придбання чи виготовлення засобів індивідуального захисту за рахунок коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів…"

"Крім того, на даний час в Україні не визначені відповідні медичні критерії та не прийняті нормативно-правові акти, щодо випадків та необхідності носіння засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски для захисту органів дихання, у тому числі виготовлених самостійно громадянами.

Відповідно до ч.3 ст.62 Конституції України усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь".

саме рішення суду - http://reyestr.court.gov.ua/Review/88663910