Новачок

Создаем дельные предложения, рекомендации, и советы. Описываем/жалуемся на возникшие косяки с форумом.

Модераторы: stas, Мановар

Новачок

Сообщение chemij » 14 янв 2017, 14:20

Всім Доброго дня. Недавно став власником бусика т4 1997р 1,9тді.До цього мав жигулика(3),потім вазика(9) ще пізніше ауді б4 і у всіх машинках старався поломки чи заміни деталей робити сам - маю одну ліву другу праву і т.д.Звичайно першим конструктором був жигулик. Тепер маю течика і в мене є багато невідомого і до тогож це дизель, а попереднє все було бензинове. Так як хочу і люблю робити все сам (в сервіс або сто - в останню чергу) через те що просто самому набагато цікавіше розібрати і скласти і в кінцевому результаті отримати величезне задоволення, а щей на сьогоднішній день якщо мати бажання зробити самому то можна непогано зекономоти,але в першу чергу я це просто люблю і мені це цікаво. Так ось шановні жителі цього форому надіюсь на вашу допомогу..... на даний момент в моїй машинці мене цікавить два питання :

1)моя машинка чомусь не набирає робочої температури.їжду по місту-пробки,весь час майже 1-2-3 передача а вона не нагрівається???? термостат є) бо коли виїжджаю на трасу то темпаратуру тримає але тільки зупинюсь зразу падає...які можуть бути причини? хто підкаже,на що звертати увагу..?

2)встановлення сигналізації і центр.замків.Можна поїхати до спеціаліста і запл.прибл 700-1000 але це вже як сам не розберусь. Сигналізацію маю доберман 928 і замки конвой без дист.управління.Мене цікавить місця(точки) підключення самої сигналки?двигун 1,9тді 1z,машина гола без нічого без електроніки.

наперед всім вдячний.
chemij

Модель и год выпуска машины: Т4 1997
Тип двигателя и объем: 1,9 tdi

Re: Новачок

Сообщение leopolis » 14 янв 2017, 15:49

Термостат є, але чи він справний? Це перше. Двигун ТДІ - він холодний, це друге. У мене на шарані 1Z двигун взимку не прогрівається ніколи і ніяк - якщо не працює додатковий підігрівач, званий у народі "вебастою". Якщо у тебе бус бердичів-стайл, і нема тої самої вебасти - то так воно і буде, на трасі при великих кіловатах- буде тепло, на малому навантаженні - тепла не буде.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
leopolis

Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Новачок

Сообщение chemij » 14 янв 2017, 17:51

ясно.напевно що так в мене і є - бердичів стайл) вебасто нема.термостат думаю що справний,тому що при русі на трасі двигун то прогрівається нормально,був би він (термостат) постійно відкритий то не прогрівалося б взагалі (моя думка) тим більше в такі морозі як були декілка днів назад?
chemij

Модель и год выпуска машины: Т4 1997
Тип двигателя и объем: 1,9 tdi

Вернуться в Косяки и предложения по форуму