Т4 ААВ 2,4 не заводится

Неисправности, проблемы и ремонт дизельных двигателей.

Модераторы: stas, Мановар

Re: Т4 ААВ 2,4 не заводится

Сообщение Koxmo » 27 июн 2013, 23:31

ODV_t4 писал(а):маю пару нормальних хлопаків, поділитись контактами? вул. Зелена біля Галич-авто

Давай, буду вдячний. Може скористаю, якщо сам не зроблю.
С ув. Андрій
2.4D AAB груз. 1996 Львів
Аватар пользователя
Koxmo

 
Сообщений: 206
Зарегистрирован: 24 дек 2011, 00:21
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: Т4 груз 1996
Тип двигателя и объем: D 2.4 ААВ

Re: Т4 ААВ 2,4 не заводится

Сообщение ODV_t4 » 27 июн 2013, 23:49

Аватар пользователя
ODV_t4

 
Сообщений: 454
Зарегистрирован: 25 июл 2010, 18:28
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: Tr-4___1992
Тип двигателя и объем: AAB___2.4D

Re: Т4 ААВ 2,4 не заводится

Сообщение vit » 28 июн 2013, 14:06

Koxmo писал(а):
evrobus писал(а):10 хвилин діагностики на СТО.А наробив скільки проблем. :sh_ok: :sh_ok:

Нема в нас СТО, Є одні хитрожопі, хамовиті, безмозглі козли. Вибачте якщо когось образив.

:cry_ing: :smu:sche_nie: :a_g_a:
Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися...
Аватар пользователя
vit
_Рада форуму
 
Сообщений: 6918
Зарегистрирован: 11 ноя 2009, 21:35
Откуда: Lemberg & Crimea
Модель и год выпуска машины: Т-3 1986
Тип двигателя и объем: cs

Re: Т4 ААВ 2,4 не заводится

Сообщение Koxmo » 28 июн 2013, 22:28

Зробив сьогодні, нарешті. У всьому винувата моя халатність. :-):
Лінь було колесо знімати і я коли з мітками бавився за шестерню розпредвала крутив. :smu:sche_nie: от болт і відкрутив, а відповідно і шестерня провернулась. Сьогодні все виправляв. :-): Дякую всім за допомогу. Про свічки і не думав. :dr_ink:
Я будівельник, заробляю не погано і готовий заплатити гроші за ремонт мого автомобіля, але чомусь мені не щастить з майстрами. В мене від них вже параноя розвинулась. Якщо мені хтось ремонтує, то мене потім, як то кажуть, тєрзают смутниє сомнєнья. :-): А вдруг щось не то він зробив, а вдруг щось забув закрутити, змастити... і т.д. Чесно. Я сам собі розкручу, все передивлюся, змащу що треба, по ходу може ще щось надибаю, що треба зробити. Акуратно зберу і на душі легко. :-):
Історій про погане СТО безліч, але розкажу ще 2 свої. Вибачте за флуд. :-):
Дав на сервіс міняти свічки накала, поміняли. Потім оказалось, що за тнвд вони свічку не поміняли, бо не зручно було, а одну свічку зламали, а натомість поставили якусь стару ліву.
Другий випадок. Дав поміняти на сервіс ремінь на сітроен берлінго 1.9д. Поміняли. Дав 300грн. Почала гірше на пів оберта заводитись і при розгоні лампочка неправильної роботи двигуна загоряється. Поїхав до них. Сказали що оказується в мене ремінь стояв не по мітках, а вони поставили по мітках. От тому лампочка і загораєтсья. А щоб не загоралася, треба його на зуб змістити. Що і зробили до мене хитрі німці. :-): В мене щось з двигуном, і щоб це скрити треба ремінь на зуб перекинути. Я вже злякався і полетів на офіційний сітроен сервіс. Зробили комп діагностику, 130грн. Дали папірець на якому написано. Дослівно. Помилка - Регулировка опережения Отклонение опережения вприска.
Питаю і що далі. Кажуть не знаєм, але треба якусь хрень міняти. 5000 грн. Плюнув на все поїхав до дому, заліз в нет, потім в гараж, побачив що ремінь стоїть не правильно. Виставив мітки, перекинув ремінь і все стало гуд. Думаю нахрена я 430 грн віддав? Це я так коротко розказав, а насправді скільки це нервів, скільки я наїздився, назвонився. Це ж треба було чекати, записуватися, втікати з роботи, матюкатися і т.д.. Ну хто знає, зрозуміє.
А як мені зробили салон в берлінго під пасажира.... Пацани, то повний піпец. Гірко плаче моє серце, сльози заважають говорити. Суки тиждень трубку не брали. Як би туди влетів, то проламав би голову одному з другим, а так перекіпіло... Буду зимою сам переробляти.
Тепер коли в мене цей запобіжник полетів. Теж звоню майстрові одному. Так з телефона відразу такий потік хамства, ніби пес до тебе гавкає. Щось типу якого хрена я йому звоню, в нього нема часу, хто я такий і чому йому заважаю, а якщо дуже хочу, то можу притягнути до нього машину, а він коли буде мати час тоді може і подивиться.
Вибачте за довгу розповідь, але накіпіло. Треба поплакатись. Ніхто тебе краще не зрозуміє як такі самі невдахи :-) :-): :uch_tiv:
С ув. Андрій
2.4D AAB груз. 1996 Львів
Аватар пользователя
Koxmo

 
Сообщений: 206
Зарегистрирован: 24 дек 2011, 00:21
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: Т4 груз 1996
Тип двигателя и объем: D 2.4 ААВ

Re: Т4 ААВ 2,4 не заводится

Сообщение Мановар » 28 июн 2013, 22:35

все чотко, таких історій безліч :dr_ink:
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Т4 ААВ 2,4 не заводится

Сообщение vit » 29 июн 2013, 00:34

Koxmo писал(а): Історій про погане СТО безліч, але розкажу ще 2 свої. Вибачте за флуд. :-): :uch_tiv:

давай адреси! країна має знати своїх хероїв!
Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися...
Аватар пользователя
vit
_Рада форуму
 
Сообщений: 6918
Зарегистрирован: 11 ноя 2009, 21:35
Откуда: Lemberg & Crimea
Модель и год выпуска машины: Т-3 1986
Тип двигателя и объем: cs

Re: Т4 ААВ 2,4 не заводится

Сообщение araxnid » 29 июн 2013, 21:57

У нас так завжди, що б здати авто на СТО треба самому бути автослюсарем, звернувся до лікарні, будь лікарем, і так куди не плюнь кругом вважають тебе лохом та намагаються
об'...ть. Нема чому дивуватися.
Аватар пользователя
araxnid

 
Сообщений: 561
Зарегистрирован: 24 фев 2010, 21:31
Откуда: Перлина поділля м.Вінниця
Модель и год выпуска машины: Т4 комарик Шульц 2000г. 8+1
Тип двигателя и объем: 2,5 TDI ACV 75Kw

Re: Т4 ААВ 2,4 не заводится

Сообщение Koxmo » 02 июл 2013, 22:14

vit писал(а):давай адреси! країна має знати своїх хероїв!

Свічки накала поламали - сервіс на Високому Замку біля лікерки, ремінь неправильно вдягнули в с.Лисиничі, діагностику робив на сітроенсервісі на Дж.Вашингтона, а переобладнував на пасажира в с.Солонка, Юліан звати його.
С ув. Андрій
2.4D AAB груз. 1996 Львів
Аватар пользователя
Koxmo

 
Сообщений: 206
Зарегистрирован: 24 дек 2011, 00:21
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: Т4 груз 1996
Тип двигателя и объем: D 2.4 ААВ

Пред.

Вернуться в Дизельные двигатели

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron