Страница 1 из 1
Давление масла

Добавлено:
01 июн 2015, 11:16
cecern
Проблема такого характеру, після тривалої стоянки (доба або і більше), після заводки лампа давления масла бликає близько півтора хвилини. Протягом всього дня при запуску мигає не більше 3 разів. Коли рухаюсь на будь-якій швидкості зумер та лампа взагалі не спрацьовували, датчики перевіряв - робочі. Давление міряв механічним манометром на гарячу на ХХ показав 1.75, на холодну зразу після заводки близько 5. Но при запуску після тривалої стоянки манометр так само нічого не показував близько 1.5 хвилини. В чому проблема.
Re: Давление масла

Добавлено:
01 июн 2015, 11:20
dimentiys1990
масляный насос подношеный. У меня такая самая проблема но я как 2 года необращаю на ето внимание. Немножко подгазовую после заводки и все. а вообще масляный насос на замену

Re: Давление масла

Добавлено:
01 июн 2015, 11:24
cecern
Моя думка якщо би був масляний насос підношений то само давление було на ХХ погане, а так все норма.
Re: Давление масла

Добавлено:
01 июн 2015, 13:40
Самара
После долгой стоянки масло стекает в поддон и масляной пленки недостаточно' шо б закачать масло. Зазоры в насосе не позволяют создать разрежение' не необходимое для поднятия масла к шестерням.
Сними насос для проверки.
Должен при повороте привода рукой поднять солярку' для этого заборник в емкость с соляркой и прокрути..
Re: Давление масла

Добавлено:
01 июн 2015, 14:30
Мановар
а фільтр нормальний?
Re: Давление масла

Добавлено:
01 июн 2015, 16:18
cecern
Фільтр вже міняв нічого не помогло
Re: Давление масла

Добавлено:
11 июн 2015, 14:35
cecern
Масляний насос пішов під заміну, в ньому був зазор, ось напевно і не закачував
.