Центральний замок waeco радіо

Все от аккумулятора до лампочки

Модераторы: stas, Мановар

Центральний замок waeco радіо

Сообщение aliech » 19 май 2017, 21:07

Привіт. Проблема така, є центральний замок з радіомодулем waeco type MT-150 ind і пультом до нього. Машина реагує на пульт сигнальними вогнями фар раз нажав поблимало ще раз нажав блимнуло раз. В дверках пасажира пожужуло підняло і опустило. Якщо з ключа то все працює крім бокових. Бокові здвижні двері не реагують ніяк. ні на ключ ні на пілота (вияснив уже чому - в самому прводі згорів моторчик аж все там розплавив і закоротився колись давно) Полазив по форумі начитався розібрав спочатку боковушку - купувати потрібно новий привод бо згорівший. Розібрав праву дверку там стоїть інший привод від ауді. Він піднімає і опускаї з пульта. Водійські двері ще не розібрав не дошли руки сьогодні але на пульт вони не реагують.

Чи можу я купити новий радіомодуль і підключити замість цього і постави нові моторчики? Теоритично проводка повинна підійти, якщо такі самі елементи поставити (тобто оригінальні такі як згорівший в бокових дверках) Чи знайти дешевші такі чорняві не буде різниці?
Дякую за допомогу!
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Життя підставляє підношку, а потім дивишся і думаєш, як добре що була та підніжка...
Аватар пользователя
aliech

 
Сообщений: 57
Зарегистрирован: 27 янв 2012, 15:28
Откуда: Кагарлык, Обухов, Киевская обл. Wejherowo
Модель и год выпуска машины: wv t4 multiwan 1994
Тип двигателя и объем: 1.9TD ABL, 50KW

Re: Центральний замок waeco радіо

Сообщение Чивас » 20 май 2017, 08:48

А як питання до радіо модуля? Він сигнал приймє
Слова стоят дёшево, мы платим свинцом!
---
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Чивас
_Рада форуму
 
Сообщений: 5148
Зарегистрирован: 10 янв 2011, 23:44
Откуда: Конотоп
Модель и год выпуска машины: Т-4 2000 белый
Тип двигателя и объем: 2.5 ajt 262 тыс км

Re: Центральний замок waeco радіо

Сообщение aliech » 21 май 2017, 11:10

Так реагує лише права дверка вверх і відразу сама вниз. Купив замість згорівшого новий та буду шукати проводку може десь переламалась на рухомих місцях дверки.
Життя підставляє підношку, а потім дивишся і думаєш, як добре що була та підніжка...
Аватар пользователя
aliech

 
Сообщений: 57
Зарегистрирован: 27 янв 2012, 15:28
Откуда: Кагарлык, Обухов, Киевская обл. Wejherowo
Модель и год выпуска машины: wv t4 multiwan 1994
Тип двигателя и объем: 1.9TD ABL, 50KW

Re: Центральний замок waeco радіо

Сообщение stas » 21 май 2017, 13:52

Теоретично, всі замки мають живитися від 12в. Є замки зі зворотнім звязком (5-ти контактні) - в них, коли відкриваєш (закриваєш) вручну - реагують всі інші. І є звичайні, які при закритті-відкритті не дають сигнал ні інші. Зпереду я думаю стоять 5-конт. Бокова 3-контактна. Я думаю дешевше ніж шукати оригінальні аудіновськи замки буде купити звичайні центральні замки однакові і замінити. Можна попередньо перевірити чи працюють ті передні бокові. Відключити від проводки і ЗНАЙТИ НА ЯКІ контакти подається сигнал закриття, на які відкриття а якій загальний. Подати туда 12в від акума. Бажано через запобіжник, на випадок неправильного підключення.
Якщо всі працюють коректно - шукати причину в блоці управління або його замінити.
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Центральний замок waeco радіо

Сообщение aliech » 26 май 2017, 20:41

Привіт, розкрутив водійську дверку замінив не оригінальним замінником привод і з пульта все запрацювало. А в непрацюючому чомусь не працює моторчик. Буду гуглити і дивитись що це може бути. З пульта вже закриваються передні обидві дверки. Розсувна чекає на інший привод.
А поки розбирав побачив що дінамік в дверках порваний. Хай бог милує в ньому все потрухло, невже йому вже 23 роки...
Життя підставляє підношку, а потім дивишся і думаєш, як добре що була та підніжка...
Аватар пользователя
aliech

 
Сообщений: 57
Зарегистрирован: 27 янв 2012, 15:28
Откуда: Кагарлык, Обухов, Киевская обл. Wejherowo
Модель и год выпуска машины: wv t4 multiwan 1994
Тип двигателя и объем: 1.9TD ABL, 50KW


Вернуться в Электрика и электроника

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Bing [Bot] и гости: 8