чи примерзають на ходу гальма

Все что связано с тормозами и сцеплением

Модераторы: stas, Мановар

чи примерзають на ходу гальма

Сообщение миха т4 » 07 фев 2012, 02:09

привіт усім в мене 2 і 5 асv непідскажете таку проблемку іхав під затяжну гору метрів 300 під самим верхом загорілось абс а потім червоний знак оклику і машина почала сама тормозити еле випорпався на верх потім на рівній дорозі я зупинився заглушив завів все пропало і вона поіхала нормально провірив тормозну жидкость уровень середній перед виіздом прихватило колодки і таке враженя ніби ідеш в натяжку було але котилася всіма 4 ма колесами гальма всі діскові
миха т4

 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 30 авг 2011, 10:55
Откуда: львов хмельницький

Re: чи примерзають на ходу гальма

Сообщение Andriy_O » 07 фев 2012, 15:53

миха т4 писал(а):машина почала сама тормозити

Який мороз був? Коли 30 морозу рубонуло вночі, на ранок поїхав. Думав, що гальма почнуть горіти. Гальмуєш нормально, а коли відпускаешь машина сама продовжує гальмувати. Трохи проїхавши попускає.
Ото правду кажуть "ТОРМОЗ". Тормозили в мене гальма на відпрацьовування. :-) :-)
Зчеплення те саме робило. :hi_hi_hi: В мене воно теж гідравлічне. Кидаешь педальку, а воно собі плавно відпускає.
колись T3 Doka(Пикап), 1.6D
тепер Ford Fiesta Mk3
Аватар пользователя
Andriy_O

 
Сообщений: 231
Зарегистрирован: 01 мар 2011, 11:29
Откуда: Киев и пригород
Модель и год выпуска машины: T3 Doka, 1.6D, 1989
Тип двигателя и объем: JX 1600

Re: чи примерзають на ходу гальма

Сообщение миха т4 » 07 фев 2012, 16:49

та мороз десь 10 градусів сьгодні заіхав до хлопців зняли колесо понамерзало на діску думав що колодки повідривав але все нормально но чому авс горів непонятно
миха т4

 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 30 авг 2011, 10:55
Откуда: львов хмельницький

Re: чи примерзають на ходу гальма

Сообщение Andriy_O » 07 фев 2012, 17:02

миха т4 писал(а): чому авс горів непонятно

Сіль, вода, сніг та лід зробили своє погане діло. Десь замкнуло дроти в тебе. Відігрілось, стекло, розімкнуло.
колись T3 Doka(Пикап), 1.6D
тепер Ford Fiesta Mk3
Аватар пользователя
Andriy_O

 
Сообщений: 231
Зарегистрирован: 01 мар 2011, 11:29
Откуда: Киев и пригород
Модель и год выпуска машины: T3 Doka, 1.6D, 1989
Тип двигателя и объем: JX 1600

Re: чи примерзають на ходу гальма

Сообщение Витя » 07 фев 2012, 22:21

Andriy_O писал(а):
миха т4 писал(а):машина почала сама тормозити

Який мороз був? Коли 30 морозу рубонуло вночі, на ранок поїхав. Думав, що гальма почнуть горіти. Гальмуєш нормально, а коли відпускаешь машина сама продовжує гальмувати. Трохи проїхавши попускає.
Ото правду кажуть "ТОРМОЗ". Тормозили в мене гальма на відпрацьовування. :-) :-)
Зчеплення те саме робило. :hi_hi_hi: В мене воно теж гідравлічне. Кидаешь педальку, а воно собі плавно відпускає.

томозуху смени))
Под самым красивым хвостом павлина скрывается самая обычная куриная жопа. Так что меньше пафоса, господа.
Аватар пользователя
Витя
СволАчЪ)
 
Сообщений: 3138
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 16:48
Откуда: Киев

Re: чи примерзають на ходу гальма

Сообщение andriy77777 » 08 фев 2012, 01:54

миха т4 писал(а):привіт усім в мене 2 і 5 асv непідскажете таку проблемку іхав під затяжну гору метрів 300 під самим верхом загорілось абс а потім червоний знак оклику і машина почала сама тормозити еле випорпався на верх потім на рівній дорозі я зупинився заглушив завів все пропало і вона поіхала нормально провірив тормозну жидкость уровень середній перед виіздом прихватило колодки і таке враженя ніби ідеш в натяжку було але котилася всіма 4 ма колесами гальма всі діскові

в мене було що колеса крутяться всі а ніби внатяжку їде то я так виїхав в лютий мороз із теплого гаража і ручнічок затягнув бо не хотів глушити а то з горбочка було і після того почалось так як плуг за собою тягнув машина тупа не їде пощупав діск гріється то причина була тросік ручніка чуть прихватило біля супорта тобто коли затягував ручнік і відпустив то тросік не докінця вертався заліз під низ підянув тросік і все машина їде :ya_hoo_oo: тепер ручніком не користуюся
Железная логика мужчины для женщины металлолом.
Аватар пользователя
andriy77777

 
Сообщений: 360
Зарегистрирован: 25 сен 2011, 23:21
Откуда: файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T-4 2000г.
Тип двигателя и объем: 2.5tdi, ACV

Re: чи примерзають на ходу гальма

Сообщение Andriy_O » 08 фев 2012, 15:35

andriy77777 писал(а):виїхав в лютий мороз із теплого гаража і ручнічок затягнув бо не хотів глушити

Таке знаю. Зимою навіть пальцем ручнік не трогаю. Літом трохи можу побавитись, а так взагалі, майже без нього їздю.
Витя писал(а):томозуху смени))

Имеешь ввиду на другой тип или смени свежей. Летом, так вышло, что занялся тормозами и все колеса обильно, усердно прокачивал свежей тормозухой.
колись T3 Doka(Пикап), 1.6D
тепер Ford Fiesta Mk3
Аватар пользователя
Andriy_O

 
Сообщений: 231
Зарегистрирован: 01 мар 2011, 11:29
Откуда: Киев и пригород
Модель и год выпуска машины: T3 Doka, 1.6D, 1989
Тип двигателя и объем: JX 1600

Re: чи примерзають на ходу гальма

Сообщение миха т4 » 09 фев 2012, 22:23

да тормозуху не мішало поміняти в мене е дот 4 але чуствую вона не для неі може щось порадите до неі в мене була део я поміняв залив дот 4 то 4 роки від іздив проблем небуло ні з циліндрами ні з тормозами машині було 8 років як міняв
миха т4

 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 30 авг 2011, 10:55
Откуда: львов хмельницький

Re: чи примерзають на ходу гальма

Сообщение Мановар » 09 фев 2012, 22:30

миха т4
та просто заміни тормозуху і гарно прокачай...
візьми якусь трохи дорожчу зо 2 літри...літрою прокачаєш, а літру залиєш
я брав якусь німецьку але тоже по ДОТ 4
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: чи примерзають на ходу гальма

Сообщение миха т4 » 09 фев 2012, 23:28

ясно дякую за інформацію :a_g_a:
миха т4

 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 30 авг 2011, 10:55
Откуда: львов хмельницький


Вернуться в Тормозная система и сцепление

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1