Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Наши машинки - бортовой журнал

Модераторы: stas, Мановар

Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение SergPassSyn » 03 май 2012, 10:15

Реставрую свій Т3 сінкро 86 р.в.Ю, 14 zoll, білий.
1,9 тд. (AAZ) коробка з блокуванням (AAM), передній редуктор без (ACU), головні пари 4,86 (34/7)

Трохи історії:
Був придбаний у вересні 2009 році в поганому стані (кузов і салон) за 5000 у.о., салон чебурашка, скло все просте, нетоноване, мотор і коробка в гарному стані.
була зроблена передня ходова і розвал (по кліренсу).
Коли купував то поїхав на знімання з обліку щоб пересвідчитися в надійності документів (Київ), проблем не було так як всі номера були цілі і читаємі, таблички на місці, паперові наклейки під рулем і штрихкод на правій стійці також наявні і читаються.
Три місяці катався, потім поставив на прикол, розібрав салон, зчистив іржу по швах, обробив, задув кислотним грунтом і зверху задув з балончика (тіпа "законсервував"), відновив проводку моторну, салонну, під панельну, і почав скуповувати потроху запчастинки і дефіцитики. У вересні 2010 року коли домовився варити/фарбувати виявилось що загубивсь тех паспорт, поїхав перереєструвати, але непройшов експертизу - до останньої сімки підібралась іржа. Поїхав в Сантодор (червонозоряний) там прибрали ту іржу, обцарапали всю машину пошуками переварювання, порахували шари фарби і зробили акт (800 грн.) з фотографією номера на піддомкратнику, висновок - неварилась зовсім (експерт сказав що перший раз бачить машину такого віку і таку "чесну").
потім віддав на сварку, замінили тільки ляду і задні арки, додали два люки(підйом телескопічний). після малярних робіт там же було здійснено антикорозійну обробку - підйомник почистили всюди куди добрались обробили: body 920 чи 520 -непомню - таке як поліуретан салон, арки з салону і знизу, і потім щей якоюсь мастикою, коштувало: сварка - 12000, антикор 1500, бампера+захист передній+ врізка люків - ще трохи
Все вийшло десь 14800грн. Так як паралельно з моєю машинкою робились інші маленькі замовлення то роботи по моїй закінчились десь у квітні 2011, потім став чекати на обшивку салону (1800грн) так як по оригіналу (на дугах і з бежевого шкірзамінника) зробити згодився тільки один хлопець в броварах, інші роблять так як у бердичеві - ковроліном закатати все - від низу до верху, чекав черги до вересня потім знову "моя робиться паралельно з іншими" - робив аж до морозів, але вийшло трохи інакше. (вікна зовні заклеєні поліетиленом).
Витратив ще на різні запчастини більше 25 000 грн бо планував облаштувати по максимуму, навіть ще одного бусика придбав на запчастини (1,6 -труп, коробка гуд, кв фари...),
салон мульт, штатний ц./з, доп пічка, основна з мульта, ковер ворсовий з мульта, два здвижні вікна, задні вікна з клапанами, відкривні форточки, в передні двері притоновані (зелені), пер редуктор (також 4,86), пер гранати нові, і т.д.........
Роботи ще є, є куди руки прикласти.

Фото:
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Продам Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение SergPassSyn » 25 июл 2012, 18:40

Доброго всім дня.

Довго тема сиділа без руху, навіть перестав до неї зазирати, аж тут на тобі.
На даний момент бусік не продався, і продаватися непланує.
По машині: були придбані і відреставровані оригінальні мультівські бампери з губою, придбаний установочний комплект генератора (120 А) під поліклиновий ремінь, комплект нової БФГ А/Т 215/75 R15.
Ось так.
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Продам Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение Gerc » 27 июл 2012, 22:44

sergpasssyn писал(а):Доброго всім дня.

Довго тема сиділа без руху, навіть перестав до неї зазирати, аж тут на тобі.
На даний момент бусік не продався, і продаватися непланує.

Ось так.


Правильне рішення :-ok-: sergpasssyn - молодчина :bra_vo:
Таку машину треба довести до путя та самому насолоджуватися... :co_ol:
T3 87р.в., 1.9tdi (без електроніки ), електроніка на стадії розробки...
Т3 SYNCRO 89р.в., 2.0 бензин, багато задумів та ідей...
Аватар пользователя
Gerc
_Рада форуму
 
Сообщений: 1414
Зарегистрирован: 07 ноя 2010, 12:39
Откуда: м.Надвірна
Модель и год выпуска машины: T3,87р.в./Т3Syncro,89р.в.
Тип двигателя и объем: 1Z(1.9tdi)/AAD(2.0)

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение SergPassSyn » 29 дек 2012, 14:22

Восени трохи подоводив до пуття: нарешті повставляв всі вікна, посадив їх на якусь військову захисну замазку, а край резинок протер бензиком та на герматик, як в книжці, бо хочеш чи нехочеш а вода під резинку попадає і робить свою справу, а з герметиком буду надіятись що ні.

Відремонтував поличку під нижнім роликом здвижки, видно на покрасці забули, вичистив гарненько, промокав перетворювачем, та задув з балончика вош праймером якимось білим, два місяці пройшло а там все гуд, заодно повставляв резинки на здвижку і ляду і відрегулював замки.

Нове лобове придбав - б/у але в доброму стані з полосою і антеною, переднього ковра (ще одного вже з тумбами, арками і підкладкою), один поворотний механізм...

Також хочу поставити на свічки накала реле з пасата В3, №46 разом з силовим.

Трохи обклеїв віброю - всі двері та праву бочину.

Хотів встановити задній склоочисник, навіть проводку завів і трубку і розміри під отвори всі познімав, але вирішив відмовитися від нього на користь тематичної наклейки на все скло. Також дзеркала будуть електро від мульта, ручки без замків...
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение crayfish » 29 дек 2012, 15:56

Гарний проект, добре, що вистачає сил на його продовження! Так тримати! І давайте фото - дуже цікаво!
Збудись, могутня Україно!
Козацьке плем'я, стань на змаг
Туди, де сонце, де вершини,
Де перемоги йде Твій шлях.
Аватар пользователя
crayfish
Турист
 
Сообщений: 2001
Зарегистрирован: 07 май 2010, 09:44
Откуда: Бандерштадт
Модель и год выпуска машины: SEAT Toledo III
Тип двигателя и объем: 1,6 BSF

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение Анка(от Рыжего) » 29 дек 2012, 17:48

sergpasssyn
будемо з цікавістю спостерігати в якого красеня буде перетворюватися цей вже білий лебідь. :uch_tiv:
Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Н.
096 1923229
Аватар пользователя
Анка(от Рыжего)
Господиня Клубу VW
 
Сообщений: 2574
Зарегистрирован: 27 мар 2012, 20:51
Откуда: Київ
Модель и год выпуска машины: яку дадуть :)
Тип двигателя и объем: -----

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение Romanoproddi » 29 дек 2012, 18:43

sergpasssyn
:co_ol: круто. скажу більше - якби брав буса - то брав би Т3. чогось вони мені до душі більше всіх. а потім Т4
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение SergPassSyn » 04 янв 2013, 14:39

Власне бус останній раз заводився коли їхав на поварку/покраску, у вересні 2010 року, при катанні буса з одного гаража в інший якийсь провід попав у рульову колонку і благополучно був намотаний і вирваний, коли забирав буса розбиратись: який і звідки небуло часу, і їхав додому на шнурку.

Власне кажучи вдень 31 грудня закортіло мені його завести, допоміг трішки дружині на кухні і надвір, такби мовити виконати план на рік (засклити і завести), хоча я його раз у місяць трохи крутив за генератор - щоб не приіржавіли кільця до циліндрів ;;-))) .
Беру акумулятор на 100Ач, ставати на місце він аж ніяк нехоче - завеликий, довелось старого, дохлого якогось на 60Ач ставити а 100 Ач через "прикурювач", запалення ввімкнув - глухо (приборки і панелі нема), додаткові вольтметр і датчик тиску - мовчать, "вдома" - нема нікого - і не треба :JC_threaten: пішов у багажник - замість датчика тиску масла вкрутив манометра, клапан на ТНВД, свічки накала і стартер - напряму вмикнув, результат - крутить вяло, тут підійшов батько і каже: мовляв :sh_ok: :fool: "не мучай техніку, там солярка замерзла а якщо незамерзла то її там немає", я відкрутив "злив" з паливного фільтра - капнуло 5-6 краплин солярки, протер трубки - і бульбашок - нема, пішов за шлангом - думаю - злию трохи і прямо в фільтр подам.... вертаюсь зі шлангом а батько саме пробує завести - незаводиться, але вже крутиться веселіше, тут раптом мотор трохи білого димку кинув - значить солярка там є. Далі на стартер весело крутить а незаводиться - ні диму - ні проявів життя. Батько каже аде тут "воздухан" і тут я згадав що замість повітряного фільтра - ганчірка в патрубку на турбіну була, зирк а її там нема - ледве її витягнув -аж від турбіни. Тільки витягнув, підігрів свічки, на стартер - і вуаля з півтика завівся; масло холодне, тиск масла 7атм, гальмівна рідина - на місці, гальма і зчеплення є, все гуд після півторарічного сну. :ya_hoo_oo:
Трохи поторохтів ним - хвилин 15, трохи поковзався ним вперед-назад :jn_pu_sk: , педалі газу нема і дірки в полу заварені - буду робити підвісну педаль, з пассата, менш зручно але вода під ковер текти небуде.
Ось такий подаруночок мені на новий рік влаштував мій "кінь". :ko_re:sha:

Сьогодні знайшов бампери, номера, завіз у хімчистку передній ковер (вже комплектний), буду складати далі.......
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение Sepa » 04 янв 2013, 14:54

Давай-давай! Ми всі вболіваємо! :co_ol:
Т4 Multivan, 2000, AJT (2.5/65kW), короткий. АА7232КА.
ЗАЗ-965 "Горбатый", 1967 (0,9, 27 л.с.). Е 3551 КИ.
Transporter T2, 1979, 1,6.
+38 093 207 47 80, +48 539 855 979
Переоборудование микроавтобусов, тюнинг. Киев. sdstudio.com.ua
Аватар пользователя
Sepa
Любитель пива
 
Сообщений: 1271
Зарегистрирован: 20 мар 2011, 23:05
Откуда: Киев-Варшава
Модель и год выпуска машины: T4 2000
Тип двигателя и объем: 2,5 AJT

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение Анка(от Рыжего) » 04 янв 2013, 15:08

sergpasssyn
фота не забувай добавляти.
Подарунок від нього отримав, а тепер він від тебе подарунків чекає! :-)
Суперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Н.
096 1923229
Аватар пользователя
Анка(от Рыжего)
Господиня Клубу VW
 
Сообщений: 2574
Зарегистрирован: 27 мар 2012, 20:51
Откуда: Київ
Модель и год выпуска машины: яку дадуть :)
Тип двигателя и объем: -----

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение Romanoproddi » 04 янв 2013, 15:38

мені цей моент подобається - "батькосказав не муч техніку, я відійшов а батько сам взявся мучити" :-)
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение Чивас » 04 янв 2013, 23:43

Romanoproddi
то было мучение со знанием дела! Так что всё путём!
Главное техника жива и будет жить!
Слова стоят дёшево, мы платим свинцом!
---
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Чивас
_Рада форуму
 
Сообщений: 5148
Зарегистрирован: 10 янв 2011, 23:44
Откуда: Конотоп
Модель и год выпуска машины: Т-4 2000 белый
Тип двигателя и объем: 2.5 ajt 262 тыс км

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение SergPassSyn » 10 июн 2013, 11:41

Так як трохи лишніх речей, які жили в бусі, було порозпродано, то і збирання рушило далі.
встановлено штатний центральний замок, електродзеркала, прицепне, задній бампер.
Треба буде диски завести на перекрас і взувати в А/Т-шку
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение SergPassSyn » 08 авг 2013, 17:39

Нарешті виїхав.
Ще є що доробити, але ж їде.
Поставив:
Генератор на 120А з обгонною муфтою, поліклинові шківи.
Систему керування накалювання свічок, з пассата Б3 (мозг: реле №46 і силове окремо).
А так як бус, був бензиновий, то коли ставили дизель то для лампи накалювання використали проводку датчика рівня охолоджуючої рідини, реле для цієї системи викинули, а коли я почав збирати, поставив реле то лампочка заморгала, і мигала - неперестаючи. Давай продзвонюбвати і коли розібрався то вияснилось що на бачок був одітий розєм від......заднього блокування диференціалу, його і використав, тимчасово, щоб не тягнути новий провід.
Проводку на центральний замок.
Додатковий стоп.
Сигналку двосторонню (бо тільки одна личинка, і та в ляді, а замикати потрібно).
Трохи завібрив, трохи зашумив.
Квадратні фари з коректором і решітка з омивачем фар, здоровенний бачок мабуть ставити не буду бо він випирає зпід днища, в рівень з губою.
Поставив моторчик від якоїсь автономки на пічку, тепер ще треба поставити патрубок від автономки зі зворотнім клапаном, щоб рідина могла йти через головку до помпи, а коли трема тепло то через пічки її гнатиме мотрчик.

А саме цікаве те, що я хотів мати салон мульта із середніми сидіннями від карата (поворотні і з підлокітниками). Дякуючи Ромі (Ramzes), за те що він підігнав мені такий салон.
Сидіння передні з Т4 з підлокітниками, пасажирська з поворотнім механізмом, середній ряд з т4 на подіумах що обертаються.
А так як я ростом понад 190 см, то для мене була критична висота сидіння, при рідних сидіннях я нормально сиджу недостаючи маківкою до стелі, а поставив від Т4 то почав відчувати потолок.
Довелось відсвердлити штатні направляючі від тумби і прикрутити прямо до тумби, тим самим вигравши 1,5 см.
З переднім пасажирським теж не все зразу все стало, відсверлив направляючі і на тумбі і на поворотному механізмі.
Я дуже побоювався за середній ряд - щоб і стіл піднімався і поворотні сидіння стали нормально, бо штатно в мульті сидіння біля столика стоїть в куті, проте пощастило можна виставити так щоб і стіл підняти можна і сидіння розвернути. Ура.

Мультовий диван, карти (сині) але їх треба ще щоб Сергій Sepa перетягнув, разом з потолком і новими основами для карт передніх дверей і здвижки, але то вже мабуть на осінь буде діло.

Завтра завезу диски в перекрас, вирішив в білий колір да на них нову резину BFG AT, і фото викладу завтра.

Ще в планах потрібно протягнути проводку для задньої пічки, продумати для музики, ел дзеркал, зробити елсклопідйомники, проводку до коректора фар,
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение vit » 08 авг 2013, 18:42

жаль що на днк не приїдеш :cry_ing:
Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися...
Аватар пользователя
vit
_Рада форуму
 
Сообщений: 6918
Зарегистрирован: 11 ноя 2009, 21:35
Откуда: Lemberg & Crimea
Модель и год выпуска машины: Т-3 1986
Тип двигателя и объем: cs

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение SergPassSyn » 09 авг 2013, 12:45

На роботі завал, нажаль не зможу.
Вчора трохи з братом покатались по полю під Броварами, трава вище рівня вікон, у брата не було слів, каже : ще небачив, щоб машина так легко перестрибувала ями, а безкапотна компоновка додає екстриму коли зїжджаєш з гори.
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение stas » 09 авг 2013, 22:14

Невіримо.... :za_da_va_la:

Фотки давай !!!!
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение Alex Gabriel » 10 авг 2013, 00:11

фотки :bra_vo:
Caravelle 2.1 SS und Golf3 AFN verbessert
Аватар пользователя
Alex Gabriel

 
Сообщений: 313
Зарегистрирован: 29 июн 2012, 01:54
Откуда: Дон обл
Модель и год выпуска машины: VW Caravelle 90г.в.
Тип двигателя и объем: 2.1 SS

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение SergPassSyn » 10 авг 2013, 10:04

Ось докази :pri_vet:-:
DSC02151.JPG

DSC02152.JPG

DSC02153.JPG

DSC02155.JPG

Поки так.
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Мій Т3 сінкро 86 р.в.

Сообщение stas » 10 авг 2013, 10:59

Фіга се ... поки так.....
Синхролет !!!!! :bomb: :bomb: :bomb:

П.С. від мене буде дрібний подаруночок... :mi_ga_et:
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

След.

Вернуться в Клубные машинки

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 37