Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Все, что касается ходовой

Модераторы: stas, Мановар, кацык, Or4ik

Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение Віктор30 » 26 июл 2014, 16:22

Доброго дня, нарешті перебрав задню підвіску + гальмівну систему задніх коліс. Все вийшло не погано, але задок машини став сильно задертим, фари світять чуть не під ніс. Пружини поставив від Т4 ,ще вирізав подушки під пружини с резини 2см товщиною + амортизатори від газелі. Це все і підняло задок :sh_ok:
Тепер черга дійшла до передньої ходової. ХОчу задерти передок, вирівняти більш менш машину. Постає таке запитання:
від чого можна поставити на перед пружини і амортизатори щоб передок став вище, хто ставив поділіться пожалуйста, підскажіть :uch_tiv:

І що по затратах, планую повністю перебрати передок? Дороще чим задня часть підвіски?

А то по задній влетів ~3500грн. При тому що основна половина деталей б/у
Б/у права цапфа ,корончаста гайка, б/у права ступиця, нові підшипники, нові сайленблоки, новий правий тормозний барабан, новий тормозний циліндрик,тормозні наклади, правий внутрішній шрус (шрус взяв фірми CIFAM непоганий середняк, рекомендували) , пильник і ще багато чого :-( .

Кого може цікавить інформація по задній підвісці можу підсказати, уже ас :-) Одна особливість замість ролікового підшипника ступиці ставив два шарикових, машина пробігла пока 800км, люфту не має взагалі. І набагато дешевше виходить.
Віктор30

 
Сообщений: 82
Зарегистрирован: 16 янв 2014, 19:19
Модель и год выпуска машины: T3 1987
Тип двигателя и объем: 1.6d

Re: Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение Віктор30 » 28 июл 2014, 22:22

:wo_ol: ну підскажіть
Віктор30

 
Сообщений: 82
Зарегистрирован: 16 янв 2014, 19:19
Модель и год выпуска машины: T3 1987
Тип двигателя и объем: 1.6d

Re: Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение vit » 07 авг 2014, 10:06

спеециии!!!! ви де?
Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися...
Аватар пользователя
vit
_Рада форуму
 
Сообщений: 6918
Зарегистрирован: 11 ноя 2009, 21:35
Откуда: Lemberg & Crimea
Модель и год выпуска машины: Т-3 1986
Тип двигателя и объем: cs

Re: Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение Fater » 28 окт 2014, 09:26

Передние пружины на разборке говорили можно поставить с пассата Б2 универсал (задние),очень сильные пружины,машина значительно поднимается!Если нету,аналог с 2109 тоже есть в продаже усиленные!
Аватар пользователя
Fater

 
Сообщений: 10
Зарегистрирован: 30 окт 2012, 20:31
Откуда: Севастополь
Модель и год выпуска машины: Transporetr T3
Тип двигателя и объем: 1.6 JX

Re: Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение Demo-911 » 05 ноя 2014, 14:17

)ua) спасибо за информ ....
Спешить Надо Медленно!
Аватар пользователя
Demo-911

 
Сообщений: 14
Зарегистрирован: 29 июн 2012, 16:44
Откуда: Киев- Хмельницкий Украина, Австрия
Модель и год выпуска машины: VOLKSWGEN Transport 1987
Тип двигателя и объем: Дизель 1.7

Re: Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение Kobzar » 05 ноя 2014, 18:02

Ставлю собі аморти від соболя, газомасляні. Жорсткі але по трассі бомба. Теж задрав зад пружинами Т4, потрібно було вирівнювати. Поставив під пружину проставки 40 мм., і аморти від соболя. Сайлент нижній переробляв. Правда трохи поморочився перший раз: точив пулю, втулки, і т.д. Зараз раз в два роки викинув, вкинув і поїхав далі.
ПТН ПНХ! Слава Україні!
067 638 04 11 Руслан
Аватар пользователя
Kobzar
Аналітик
 
Сообщений: 1518
Зарегистрирован: 21 янв 2011, 16:05
Откуда: Кривий Ріг Україна
Модель и год выпуска машины: VW T3 1980 Мультик, VW T2 1979
Тип двигателя и объем: 1Z 1.9 TDI VW-BUS.org.ua

Re: Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение potenciometr » 01 дек 2014, 21:31

Я минулого тижня на перед поставив волговські передні. Нижня кільце з начинкою приварив від старої каяби. Я підозрював що на нових амортах їздити добре :-) але від такого ефекту я офігів. Такого я точно не очікував м'яко просто супер. Враховуючи стан доріг якими я користуюся це саме те що треба. Волговські брав словацькі 190 грн за штуку. Подивимось скільки відкриваються.
Последний раз редактировалось potenciometr 02 дек 2014, 00:58, всего редактировалось 1 раз.
Невільником тебе зробити можуть, а от РАБОМ ти мусиш стати САМ. .Я.
potenciometr

 
Сообщений: 61
Зарегистрирован: 16 окт 2013, 22:22
Откуда: Трускавець-Борислав
Модель и год выпуска машины: VW T3 Caravella 1.9D
Тип двигателя и объем: VW T3 Syncro 1.9D

Re: Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение RAMZES » 01 дек 2014, 23:44

potenciometr
Передняя пружина від Волги 280мм, а від Т-3 340-360мм. На повнопривідний вона замала по висоті, а на монопривід зовсім не катить, бо впаде передок на 8см! Не пишіть дурниць з чиіхось слів, якщо самі того не випробували. Передні пружини від волги не тільки коротші, але ще й діаметрі менші на 20 мм. Покажіть на фото як це у вас вийшло. Скорше за все вам впарили пружини від ниви, які дійсно вищі 380-400мм , але все ж таки конструктивно вони слабіші.
0669128590, viber 0932402500, Роман
RAMZES
Больной на Т-3
 
Сообщений: 1801
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 20:05
Откуда: Київська
Модель и год выпуска машины: Т-3 Caravelle GL
Тип двигателя и объем: 1,9 AFN(чіплваний 140),абс, .

Re: Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение potenciometr » 02 дек 2014, 00:47

Ramzes

Читаємо уважніше я писав про амортизатори.
Там так і написано 'я підозрював що на нових АМОРТАХ''
А ви фантазії та. ''Дурниці'' '' чужі слова'' :ne_vi_del:
Невільником тебе зробити можуть, а от РАБОМ ти мусиш стати САМ. .Я.
potenciometr

 
Сообщений: 61
Зарегистрирован: 16 окт 2013, 22:22
Откуда: Трускавець-Борислав
Модель и год выпуска машины: VW T3 Caravella 1.9D
Тип двигателя и объем: VW T3 Syncro 1.9D

Re: Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение Леонiд Х » 02 дек 2014, 00:50

RAMZES писал(а):potenciometr
Передняя пружина від Волги 280мм, а від Т-3 340-360мм. На повнопривідний вона замала по висоті, а на монопривід зовсім не катить, бо впаде передок на 8см! Не пишіть дурниць з чиіхось слів, якщо самі того не випробували. Передні пружини від волги не тільки коротші, але ще й діаметрі менші на 20 мм. Покажіть на фото як це у вас вийшло. Скорше за все вам впарили пружини від ниви, які дійсно вищі 380-400мм , але все ж таки конструктивно вони слабіші.

::yaz-yk: Здається мені, чоловік про амортизатори писав. :-) А ось що до пружин, то на перед підходять з УАЗ патріот, хантер. )ua)
Ой, не встиг :-): . А волговські пружини, не погано себе почувають на задній підвіскі )ua) .
Леонiд Х

 
Сообщений: 469
Зарегистрирован: 22 дек 2013, 17:17
Откуда: Запорiжжя
Модель и год выпуска машины: т3 83р кемпер
Тип двигателя и объем: дизель 1,6D

Re: Аналоги переднім амортизаторам і пружинам...

Сообщение RAMZES » 03 дек 2014, 12:18

potenciometr
Вибачаюсь провтикав. Просто в вашому пості не вказано чи аморти, чи пружини. Передні аморизатори на бусі не реально вбити, особливо якщо вони газові. Вже 12 років стоять bilstein газові, що спереду так і ззаду, дорогу держать прекрасно, поглинають ями та горби. Якісні, дорогі, але вже 12 років. На мою думку краще один раз поставити правильні і забути, хоча це моя особиста думка оскільки свій бус продавати не буду. Із свого досвіду скажу що ставили і з Рафа, з Москвіча, з Волги, з Газелі - всі вони стають і потім іздять, собі і клієнтам завжди ставив від староі ЛТ-шки( газ-масло, шток вдвічі товщий, живуть вічно в Т-3). Але раз спробував газові і зараз про інші навіть не думаю. Не важно з чого будуть аморти, головне що б газ. Виклав суто свою думку.
0669128590, viber 0932402500, Роман
RAMZES
Больной на Т-3
 
Сообщений: 1801
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 20:05
Откуда: Київська
Модель и год выпуска машины: Т-3 Caravelle GL
Тип двигателя и объем: 1,9 AFN(чіплваний 140),абс, .


Вернуться в Ходовая, коробка передач

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron