датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Все от аккумулятора до лампочки

Модераторы: stas, Мановар, кацык, Or4ik

датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение Y-key » 19 июн 2013, 00:00

виниколо в мене таке питання, може хтось стикався, вентилятор в мене включається при 95градусах, чи можна якось зробити щоб вмикався раніше? інший датчик, чи ше шось???
093-728-36-41
я езжу на машине которая вызывает уважение и мне пох на всякие стоковые мажорные влечения хоть модель не новая - но выглядит же дорого, так и должно бить--вокруг все оборачивают головы...мотор и диски все по стилю...
Аватар пользователя
Y-key
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 519
Зарегистрирован: 20 июн 2010, 20:24
Откуда: ЛЬВІВ

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДАТОРА

Сообщение evrobus » 19 июн 2013, 00:02

Мона но не нуна.Помыняй термостат на бензиновый.
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДАТОРА

Сообщение vizit-3 » 19 июн 2013, 00:04

evrobus писал(а):Мона но не нуна.Помыняй термостат на бензиновый.

А в чем температурная разница? Бензинка холоднее?
vizit-3

 
Сообщений: 10306
Зарегистрирован: 19 сен 2010, 22:43
Модель и год выпуска машины: *
Тип двигателя и объем: *

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение Y-key » 19 июн 2013, 00:15

а падає з 95 при включенні до 90 книжка пише по іншому((((
093-728-36-41
я езжу на машине которая вызывает уважение и мне пох на всякие стоковые мажорные влечения хоть модель не новая - но выглядит же дорого, так и должно бить--вокруг все оборачивают головы...мотор и диски все по стилю...
Аватар пользователя
Y-key
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 519
Зарегистрирован: 20 июн 2010, 20:24
Откуда: ЛЬВІВ

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДАТОРА

Сообщение Y-key » 19 июн 2013, 00:16

evrobus писал(а):Мона но не нуна.Помыняй термостат на бензиновый.

хочу почути аргументи чому не треба?))) і вч ому між ними різниця??
093-728-36-41
я езжу на машине которая вызывает уважение и мне пох на всякие стоковые мажорные влечения хоть модель не новая - но выглядит же дорого, так и должно бить--вокруг все оборачивают головы...мотор и диски все по стилю...
Аватар пользователя
Y-key
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 519
Зарегистрирован: 20 июн 2010, 20:24
Откуда: ЛЬВІВ

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение evrobus » 19 июн 2013, 00:19

87 и 80 град
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение Y-key » 19 июн 2013, 00:23

evrobus писал(а):87 и 80 град


а то погано для чогось???

мені просто здається що, має падати температура при включенні з 95 більше ніж до 90, чи я помиляюсь?)
то називається модний дачкик стоїть на температуру(і я докулупуюсь до всього шо не так)
093-728-36-41
я езжу на машине которая вызывает уважение и мне пох на всякие стоковые мажорные влечения хоть модель не новая - но выглядит же дорого, так и должно бить--вокруг все оборачивают головы...мотор и диски все по стилю...
Аватар пользователя
Y-key
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 519
Зарегистрирован: 20 июн 2010, 20:24
Откуда: ЛЬВІВ

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение evrobus » 19 июн 2013, 07:59

Y-key писал(а):(і я докулупуюсь до всього шо не так)

Поколупайся десь в другому місці!!!! :-) Не мішай машині працювати! :dr_ink:
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение adseipsum » 19 июн 2013, 09:34

Стоит точно такой же датчик, 1-я ступень - 95 градусов, 2-я - 102 градуса, пока полет нормальный, стрелка четко лежит в одном положени.
Температура открытия термостата на бензинках и дизелях тоже разная?
Аватар пользователя
adseipsum

 
Сообщений: 178
Зарегистрирован: 27 фев 2013, 16:02
Откуда: Кривой Рог
Модель и год выпуска машины: T3 1989
Тип двигателя и объем: 1.9D (1Y)

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение Andriy_123 » 19 июн 2013, 09:46

В мене була проблема, двигун при навантаженнях (рух під гору, різкий розгін особливо при повному салоні) одразу перегрівався до критичної температури. Причому вентилятор радіатора не включався, або включався ненадовго, або занадто пізно (напевно довга магістраль системи охолодження). Попередній власник вивів кнопку в салон включення 2-ї швидкості, кожен раз я її включав. Термостат стояв 87 гр, датчик рідний 92/98. Термостат замінив на новий, результат не змінився, датчик перевіряв - нагрівав в мисці з водою і термометром - норма.

Вирішив понизити температуру, купив термостат на 84 гр TH5151.84J Vernet (на 80 побоявся ставити, а майстер з Бутлєрова на моє питання про термостат з меншою температурою сказав ні, щоб взимку було тепло і робоча температура двигуна в нормі) і датчик Meyle 100 959 8717 на 87/93 гр (87-76/93-82) , але не встиг поміняти .... місяць назад термостат не відкрився, поки їхав пустий все норм. потім взяв 6 людей і на затяжному підйомі двигун закипів, стрілка як завжди піднялась вверх, я не звернув на то увагу , а коли стрілка зашкалила - кнопка вентилятора не допомогла , а з пічки уже дуло холодним... Після того в двигуні впала компресія, пропала тяга...

Зараз поставив, стало краще. Постійна температура двигуна стала меншою - стрілка на нижньому краю червоної лампи (раніше була на верхньому краю лампи) Перша швидкість включається на 15-30 сек при простої в заторах на холостих обертах і при навантаженнях. Друга ще не включалась (але думаю варто перевірити датчик).
Последний раз редактировалось Andriy_123 20 июн 2013, 00:21, всего редактировалось 1 раз.
Київ 063-632 - один 5 - 9 сім
Аватар пользователя
Andriy_123

 
Сообщений: 689
Зарегистрирован: 16 янв 2013, 00:02
Откуда: Kиїв. From psychobilly land.
Модель и год выпуска машины: VW T3 Multivan 1988
Тип двигателя и объем: 1.6TD JX

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение adseipsum » 19 июн 2013, 13:02

При таких проблемах, понижение температуры реагирования термостата или датчика - это полумеры, нужно искать в чём причина проблем системы в целом:
1) завоздушивание системы (тут понятно, прокачать все шланги, проверить циркуляцию)
2) колхоз системы охлаждения (например, как я недавно узнал, у "паука" обратка идущая на бачок с антифризом не полая внутри, а имеет только небольшое отверстие для противодействия завоздушиванию)
3) плохой антифриз (может я сейчас скажу банальное, но об этом многие забывают, что антифриз не только замерзает при более низких чем вода температурах, но и кипит при более высоких.)
4) нарушение герметичности системы (в рабочем состоянии, в системе охлаждения, давление должно быть 1 атм., что тоже повышает температуру кипения жидкости.)
Аватар пользователя
adseipsum

 
Сообщений: 178
Зарегистрирован: 27 фев 2013, 16:02
Откуда: Кривой Рог
Модель и год выпуска машины: T3 1989
Тип двигателя и объем: 1.9D (1Y)

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение Виктор С » 19 июн 2013, 13:21

Включается вентилятор поздно тоже, когда стрелка переваливает за лампу. В основном при езде по полю когда в основном 1-2-3 передачи. Для этого вывел дополнительно принудительное включение на кнопку. Вьехал на бездорожье сразу клац, и не задумываюсь перегрею или нет. Один минус это звук вентилятора :zvez_ochki:
Аватар пользователя
Виктор С

 
Сообщений: 175
Зарегистрирован: 30 мар 2012, 10:53
Откуда: Чернигов
Модель и год выпуска машины: Т3 87г
Тип двигателя и объем: 1,7д

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение SergPassSyn » 19 июн 2013, 13:56

adseipsum писал(а):При таких проблемах, понижение температуры реагирования термостата или датчика - это полумеры, нужно искать в чём причина проблем системы в целом:
2) колхоз системы охлаждения (например, как я недавно узнал, у "паука" обратка идущая на бачок с антифризом не полая внутри, а имеет только небольшое отверстие для противодействия завоздушиванию)


Так, в мене теж колхоз і як побачив скільки охолоджувальної рідини йде через бачок, трохи пережимав патрубок, а коли буду розбирати то поставлю якусь шайбу з невеличким отвором.
Також додам пункт:
5) на дизелях люблять ставити на привід помпи і генератора - не два ремені а один, тим самим зменшуючи прокачування антифризу помпою і знижуючи зарядку від генератора.
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение Andriy_123 » 20 июн 2013, 01:14

adseipsum писал(а):При таких проблемах, понижение температуры реагирования термостата или датчика - это полумеры, нужно искать в чём причина проблем системы в целом:
1) завоздушивание системы (тут понятно, прокачать все шланги, проверить циркуляцию)
2) колхоз системы охлаждения (например, как я недавно узнал, у "паука" обратка идущая на бачок с антифризом не полая внутри, а имеет только небольшое отверстие для противодействия завоздушиванию)
3) плохой антифриз (может я сейчас скажу банальное, но об этом многие забывают, что антифриз не только замерзает при более низких чем вода температурах, но и кипит при более высоких.)
4) нарушение герметичности системы (в рабочем состоянии, в системе охлаждения, давление должно быть 1 атм., что тоже повышает температуру кипения жидкости.)


Ще соти радіатора можуть бути забиті і не продуватись. Після промивки водою під тиском на мийці, стало трохи краще.
В мене ще дві пічки, на передній кран не перекривався, а на задній крану не було, як купив бус. Пічки підключені в паралель. Можливо тому легше прокачувати по малому контуру, ніж через основний радіатор. На задню поставив водопровідний кран, на передній кран замінив на новий.

1 - прокачував, норма
2 - не знаю про це, можна більш детааьно про "паука" з фото/малюнками/схемами ???
3 - антифриз новий Вельвана жовтий коннцентрат, розводив сам.
4 - я вкурсі про замкнуту систему і тиск в ній - може бути, у мене кришка бачка просверлена наскрізь (зкидує зайве в додатковий/оглядовий бачок) ще з часів, коли голова "дула" в систему охолодження , після замінини головки мотору кришку не міняв. Та кришка не зкинула зайвий тиск, коли голову пробило рік назад - в системі підвищився тиск => порвало патрубок на пічку від тиску з торця блоку двигуна і весь антифриз вилився на дорогу, двигун вже не завівся (Краще б я одразу новий двигун 1,9 поставив після того і не мав проблем). А місяць назад коли закипів, то 3,5 літри тосолу і пару зкинуло у другий бачок і через верхній отвір у бачку назовні.

Кришка бачка має двосторонній клапан, і повинна забирати тосол з додаткового бачка, коли в системі низький тиск і зкидувати при підвищенні тиску в системі більше скількох атмосфер??? Кришку вже купив нову, але боюсь ставити, треба перевірити її компресором з манометром, але не маю вільного бачка.

SergPassSyn писал(а):5) на дизелях люблять ставити на привід помпи і генератора - не два ремені а один, тим самим зменшуючи прокачування антифризу помпою і знижуючи зарядку від генератора.


На JX в оригіналі наче один пасок колінвал-помпа-гена, другий пасок на ГПК (ГУР) - у мене так.

Виктор С писал(а):Включается вентилятор поздно тоже, когда стрелка переваливает за лампу. В основном при езде по полю когда в основном 1-2-3 передачи. Для этого вывел дополнительно принудительное включение на кнопку. Вьехал на бездорожье сразу клац, и не задумываюсь перегрею или нет. Один минус это звук вентилятора :zvez_ochki:

Стрілка вже за лампу, на другій рисці і вище, а вентилятор ще не включався.
Звук дійсно,як у літака на аеродромі, всі озираются, коли включаю кнопкою 2-гу швидкість :ps_ih: :-)

Датчик трьохконтактний на 87/93 замість 92/98 вирішить проблему. Я припустив , що при термостаті на 87 датчик буде включатись постійно на першу швидкість, тому замінив на 84 градуси. А термостат на 80 то занадто низька.
Последний раз редактировалось Andriy_123 20 июн 2013, 11:08, всего редактировалось 1 раз.
Київ 063-632 - один 5 - 9 сім
Аватар пользователя
Andriy_123

 
Сообщений: 689
Зарегистрирован: 16 янв 2013, 00:02
Откуда: Kиїв. From psychobilly land.
Модель и год выпуска машины: VW T3 Multivan 1988
Тип двигателя и объем: 1.6TD JX

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение кацык » 20 июн 2013, 09:05

SergPassSyn писал(а):5) на дизелях люблять ставити на привід помпи і генератора - не два ремені а один, тим самим зменшуючи прокачування антифризу помпою і знижуючи зарядку від генератора.

на останньому моторі який зібрали поставили не такий як завжди шків к\в, а більший, а на помпу знайшли менший. прокачує нормально. а взагалі так, коли один ремінь - не вистачає :-):
Любые запчасти для Т2 и Т3, новые и б/у с доставкой по всей Украине
:te_le_fon: О66 7З 655 З7 Игорь О98 З9 З6 ЗО5
Ich bin, ja-ja, Volkswagen-наркоман
Ремонт и продажа КПП Т2 и Т3. Покупаю коробки в любом состоянии постоянно.
Аватар пользователя
кацык
маладой
 
Сообщений: 3069
Зарегистрирован: 01 авг 2011, 00:28
Откуда: столица полевого загара Херсон
Модель и год выпуска машины: 5 штук т3
Тип двигателя и объем: 1.6 1.7 1.9 2.1 1.8 2.0

Re: датчик включення ветилятора охолодження РАДиАТОРА

Сообщение vit » 24 июн 2013, 09:54

Andriy_123 писал(а):В мене була проблема, двигун при навантаженнях (рух під гору, різкий розгін особливо при повному салоні) одразу перегрівався до критичної температури. Причому вентилятор радіатора не включався, або включався ненадовго, або занадто пізно (напевно довга магістраль системи охолодження). Попередній власник вивів кнопку в салон включення 2-ї швидкості, кожен раз я її включав. Термостат стояв 87 гр, датчик рідний 92/98. Термостат замінив на новий, результат не змінився, датчик перевіряв - нагрівав в мисці з водою і термометром - норма.

Вирішив понизити температуру, купив термостат на 84 гр TH5151.84J Vernet (на 80 побоявся ставити, а майстер з Бутлєрова на моє питання про термостат з меншою температурою сказав ні, щоб взимку було тепло і робоча температура двигуна в нормі) і датчик Meyle 100 959 8717 на 87/93 гр (87-76/93-82) , але не встиг поміняти .... місяць назад термостат не відкрився, поки їхав пустий все норм. потім взяв 6 людей і на затяжному підйомі двигун закипів, стрілка як завжди піднялась вверх, я не звернув на то увагу , а коли стрілка зашкалила - кнопка вентилятора не допомогла , а з пічки уже дуло холодним... Після того в двигуні впала компресія, пропала тяга...

Зараз поставив, стало краще. Постійна температура двигуна стала меншою - стрілка на нижньому краю червоної лампи (раніше була на верхньому краю лампи) Перша швидкість включається на 15-30 сек при простої в заторах на холостих обертах і при навантаженнях. Друга ще не включалась (але думаю варто перевірити датчик).

дякую за iнфу
Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися...
Аватар пользователя
vit
_Рада форуму
 
Сообщений: 6918
Зарегистрирован: 11 ноя 2009, 21:35
Откуда: Lemberg & Crimea
Модель и год выпуска машины: Т-3 1986
Тип двигателя и объем: cs


Вернуться в Электрика и электроника

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1